Stylizacja rzęs

Piszcie o czym chcecie
sienna_081
Czeladnik
Czeladnik

Stylizacja rzęs

Post autor: sienna_081 » 05 lip 2019, 17:15

Czy któraś z Was brała może ostatnio udział w jakimś szkoleniu albo kursie dotyczącym stylizacji rzęs? Bardzo interesuje mnie to zagadnienie, bo chciałabym również zajmować się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs w ramach świadczonych usług kosmetycznych. To jest obecnie popularny zabieg i sporo kobiet się na niego decyduje. Dlatego wydaje mi się, że opłaci mi się włączyć taką usługę do swojego salonu. Będę wdzięczna za pomoc.

Olga9666
Amator
Amator

Re: Stylizacja rzęs

Post autor: Olga9666 » 11 lip 2019, 21:07

Myślę, że wybranie się na taki kurs to bardzo dobra decyzja. Z pewnością koszt takiego kursu bardzo szybko Ci się zwróci bo zainteresowanie takimi zabiegami jest ogromne. Ze swojej strony mogę Ci polecić ten kurs - https://noblelashes.pl/_cms/view/27/informacje.html lub ewentualnie jeszcze taki - http://www.centrummelsa.pl/kursy/przedl ... -rzes.html. Każda z tych opcji jest godna uwagi i zapewni Ci nabycie odpowiednich kwalifikacji i umiejętności. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowane instruktorki. Ich doświadczenie i umiejętności pozwolą Ci nauczyć sie w szybki i skuteczny sposób najczęściej wybieranych metod przez klientki.

Betty.Bob
Amator
Amator

Re: Stylizacja rzęs

Post autor: Betty.Bob » 12 lip 2019, 16:21

Z proponowanych kursów chyba bardziej skłaniałabym się ku Noble Lashes. Kursy nie są długie, ale za to obfituję w wiedzę i ćwiczenia praktyczne. Po takim kursie na pewno będziesz umiała wystilizować rzęsy swoim klientom. Oczywiście tutaj także liczy sie doświadczenie, które zyskasz z czasem oraz wprawa, która również przyjdzie po kilku prawidłowo wykonanych zabiegach. A na ich brak na pewno nie będziesz narzekać bo nawet wśród moich koleżanek co druga nosi sztuczne rzęsy i nie wyobraża sobie żeby przestać.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków