Skąd wzięliście pieniadze na założenie Waszego zakładu fryzjerskiego

Awatar użytkownika
eleonora
Stylista
Stylista

Skąd wzięliście pieniadze na założenie Waszego zakładu fryzjerskiego

Post autor: eleonora » 18 paź 2018, 11:56

Skąd braliście dofinansowanie?

Dotacje?

Kredyt?

A może mieliście jakieś oszczędności?
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

Awatar użytkownika
furtadka
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Re: Skąd wzięliście pieniadze na założenie Waszego zakładu fryzjerskiego

Post autor: furtadka » 18 paź 2018, 13:22

Sama zakładałam zakład z dotacji unijnej. Otrzymałam w sumie 40 tys zł co pokryło jakieś 70 procent mojego zapotrzebowania. Dosyć profesjonalnie go wyposażyłam. Resztę pozyskałam z kredytu. Teraz go spłacam w miesięcznych ratach. Nie mając własnego kapitału nie da się inaczej. Ważne aby mieć dobry punkt, w dobrym miejscu. Nie wiem czy kontaktowałaś się z jakimś doradcą,ale jest wielu doradców, którzy moga Ci podpowiedzieć w jakiej firmie brać kredyt, jakich unikać.....Warto zapytać, bo doradca w banku nie wszystko powie.

Brak budżetu jest w wielu przypadkach powodem upadku nowego start upu:
http://brief.pl/brak_budzetu_glowna_prz ... ce_srodki/

Na stronie jest artykuł, który może Cię zainteresować.
Jeśli z czymś się borykasz, rozejrzyj się dookoła, a zobaczysz, że wszyscy ludzie z czymś się borykają i że dla nich jest to równie trudne, jak dla ciebie.

myszun
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: myszun » 22 paź 2018, 01:19

Dzięki za link, moja przyjaciółka właśnie szuka dotacji. Ja brałem kredyt, dofinansowania nie dostałem, ponieważ w momencie uruchamiania działalności nie byłem bezrobotny i miałem ponad 28 lat.

Kaska65
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Kaska65 » 22 paź 2018, 14:09

Zawsze można zaciągnąć dług w banku. Ja ostatnio bardzo dobry kredyt widziałam na; https://kredyt123.pl .Możesz zerknąć na ich propozycje moim zdaniem bardzo dobra oferta, godna uwagi. Takie kredyty nie raz są bardzo potrzebne, bo start jednak nie jest łatwy.

salimanet
Laik
Laik

Post autor: salimanet » 09 lut 2019, 15:47

W agencji Females services znajdziesz wiele atrakcyjnych kobiet, które są właśnie po to, by spełniać Twoje oczekiwania. Obejrzyj galerię zdjęć i wybierz dziewczynę, z którą spędzisz upojne chwile tylko we dwoje. Z pewnością nie będzie to stracony czas.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków