infrazon czy nawilżacz

arych71
Laik
Laik

infrazon czy nawilżacz

Post autor: arych71 » 11 wrz 2010, 13:14

Witam mam pytanie co lepiej zakupić na początek nawilżacz czy infrazon , na którym z tych urządzeń można wykonać najwięcej operacji chodzi mi o zabiegi chemiczne oraz odżywcze oraz suszenie. z tego co wiem infrazon przyśpiesza zabiegi chemiczne lecz nie nawilża i można suszyć a nawilżacz odżywia włosy lecz czy mozna przyśpieszać zabiegi chemiczne. które z tych urządzeń ma najwięcej cech wspólnych bardzo prosze o pomoc

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: infrazon czy nawilżacz

Post autor: Lisek_1 » 13 wrz 2010, 13:34

To nie takie proste.

Jeżeli w gabinecie chcesz robić kuracje odżywcze, zabiegi regenerujące to nawilżacz jest dobrym wyborem, Jeżeli natomiast ograniczasz się do farbowania i trwałych to z pewnością wystarczy infrazon lub dobra suszarka.

Oba sprzęty mają inne zastosowania więc na pewno nie możesz jednego zastąpić drugim.

Jeżeli jednak planujesz zakup najwyższej jakości sprzętów (czyt. drogich) najlepszym zastosowaniem będzie klimazon - który łączy funkcje obu urządzeń.

Musisz się również zastanowić ilu fryzjerów będzie potrzebowała dostępu do takiego urządzenia. Jeżeli tylko dwóch to jakoś możecie się podzielić. Ale nie mogę sobie wyobrazić, że na jednym stanowisku klientka bierze kompres a reszta czeka na podgrzanie farby.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

arych71
Laik
Laik

Post autor: arych71 » 13 wrz 2010, 16:10

dzięki za sugestie twoje uwagi przydadzą mi się w wyborze sprzętu!

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 03 cze 2011, 12:22

Tutaj zgadzam się z adminem,najlepiej sprawdzi się klimazon łączący kilka funkcji które Cię interesują. Tylko że nie jest to tania sprawa.. Jednak uważam że sprawdza się w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim.

jacson33
Laik
Laik

Post autor: jacson33 » 17 mar 2015, 10:29

uszenie. z tego co wiem infrazon przyśpiesza zabiegi chemiczne lecz nie nawilża i można suszyć a nawilżacz odżywia włosy lecz czy mozna przyśpieszać zabiegi chemiczne. które z tych urządzeń ma najwięcej cech wspólnych bardzo prosze o pomoc
Our excellent online http://spanishprograms.com/ training programs will spanishprograms - learn spanish free audio lead you to success in the We also offer latest passguide and with 100% success guarantee. Our denmark.dk is rare in IT world. University of Vienna

Darek
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Darek » 30 mar 2015, 14:28

Tak naprawdę przydałoby Ci sie jedno i drugie bo intrazony osusza, na fryzomanii są fajne infrazony z funkcja ozonu i indywidualnie sterowanymi lampami kwarcowymi http://www.fryzomania.pl/category/infrazony-fryzjerskie

gosia.jankowska35
Laik
Laik

Post autor: gosia.jankowska35 » 31 mar 2015, 10:02

Pytanie jest naprawdę ciężkie. Wszystko zależy od tego, na jakich parametrach sprzętu Tobie najbardziej zależy. Ja wybrałam nawilżacz, który mi pomógł dobrać sklep fryzjerski http://hurtownia-fryzjerska.info/katego ... ryzjerskie . Znajdź osobę w swoim otoczeniu, która ten problem już rozwiązała i z nia porozmawiaj.

RosannaXxx96
Laik
Laik

Post autor: RosannaXxx96 » 01 lip 2015, 18:02

Infrazony, zwane również klimazonami służą do skracania zabiegów fryzjerskich takich jak farbowanie, rozjaśnianie czy trwała ondulacja. W odróżnieniu od suszarek fryzjerskich nie są one głośne oraz nie powodują niepotrzebnego podmuchu (co byłoby niewskazane do w/w zabiegów), jednak niektóre z nich są wyposażone w opcjonalną funkcję nawiewu, która może służyć do suszenia włosów. Dodatkowo niektóre modele posiadają opcję włączenia tylko niektórych lamp, co może być istotne np. przy częściowym farbowaniu albo rozjaśnianiu lub innych zabiegach tylko na poszczególnych pasmach włosów.

Wojtas999
Laik
Laik

Post autor: Wojtas999 » 10 sie 2015, 17:13

zdecydowanie infrazony

aczem
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: aczem » 21 mar 2016, 15:50

Moim zdaniem lepiej postawić na nawilżacz, efekty są bardziej odczuwalne

szaramysza
Amator
Amator

Post autor: szaramysza » 31 maja 2016, 22:15

Ja w swym salonie posiadam nawilżacz/sauna do włosów (Mimari)

Obrazek

Dzięki niemu mogę wzmocnić efekt przeprowadzonych przeze mnie zabiegów pielęgnacyjnych. Włosy po takim zabiegu są zyskują blask, są sprężyste lśniące i łatwo je rozczesać. Zarówno skóra głowy jak i same włosy są lepiej nawilżone. Klientki po tym zabiegu są bardzo zadowolone i wracają od czasu do czasu na jego powtórkę.

LaPuella
Amator
Amator

Post autor: LaPuella » 06 cze 2016, 12:50

Tak jak już poprzednicy pisali, wszystko zależy od tego na jakich zabiegach chcesz się skupić - czy będzie to głównie pielęgnacja, czy też koloryzacja i trwałe. Nie zgodzę się natomiast, że nawilżacz jest bardziej uniwersalnym rozwiązaniem. Nowoczesne infrazony i klimazony z pewnością sprawdzą się przy każdym zabiegu.

panczo
Amator
Amator

Post autor: panczo » 06 mar 2017, 09:41

Popatrzcie na to - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/
Ewentualnie poproście, żeby ktoś ze sklepu wam zrobił porównanie, pokazał różnice, wskazał plusy i minusy.
Chyba to będzie najlepsze rozwiązanie.

Awatar użytkownika
iwanadie
Laik
Laik

Post autor: iwanadie » 15 mar 2017, 11:42

ja wybrałbym nawilżacz. U nas w zakładzie fryzjerki używają tylko nawilżaczy bo są bardziej efektywne. Infrazon też pasuje, ale tylko w teorii bo w praktyce będzie Ci brakować nawilżacza :) Największą ich zaletą jest to, że bardzo szybko się nagrzewają co usprawnia pracę.
Najlepsza domowa maseczka oczyszczająca do tłustej skóry - musisz ją wypróbować!

Bolooka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Bolooka » 15 lis 2017, 16:42

Na temat nawilżaczy mozecie poczytać też tutaj - https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wy ... epszy/615/ . Przy dziecku taki sprzęt, szczegolnie teraz w sezonie grzewczym gdzie powietrze jest mega suche jest po prostu niezbedny.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 12 sie 2018, 21:05

W moim salonie postawiłam na nawilżacz powietrza z Philips'a ponieważ wydaje mi się, że mają najlepsze niewadliwe produkty. https://www.philips.pl/c-m-ho/oczyszcza ... nawilzacze nawilżacz nie jest tani ale liczy się komfort moich klientek.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków