Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

Piszcie o czym chcecie
danka88
Czeladnik
Czeladnik

Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

Post autor: danka88 » 02 sty 2017, 11:41

Witam, poszukuję dobrego gabinetu, najlepiej w Krakowie, pomożecie? znacie jakieś gabinety? dajcie jakieś opinie, swoje przeżycia jak było, każda pomoc się przyda, Pozdrawiam

Awatar użytkownika
furtadka
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Re: Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie

Post autor: furtadka » 02 sty 2017, 13:53

danka88 pisze:Witam, poszukuję dobrego gabinetu, najlepiej w Krakowie, pomożecie? znacie jakieś gabinety? dajcie jakieś opinie, swoje przeżycia jak było, każda pomoc się przyda, Pozdrawiam
Witaj kolezanko .Rówiez jestem z Krakowa. Jakiś czas temu zdecydowałam sie po raz pierwszy na wstrzyknięcie botoksu. Bałam się bardzo poniewaz w sieci ludzie piszą różne rzeczy. Nie mogłam sie jednak patrzeć na lwią zmarszczke, która zrobiła mi się pomiędzy brwiami . Twarz nabierała posępnego wyglądu i wygladałam o wiele starzej
Z polecenia kolezanki zapisałam sie do New life na Kluczborską:
http://new-life.com.pl/

Nic mnie nie bolało. Nie było się czego bać. Igła jest cieniutka.A efekt naprawdę dobry.
Jeśli z czymś się borykasz, rozejrzyj się dookoła, a zobaczysz, że wszyscy ludzie z czymś się borykają i że dla nich jest to równie trudne, jak dla ciebie.

Baby67
Mistrz
Mistrz

Post autor: Baby67 » 18 lis 2018, 09:28

a jakie zabiegi dokładniej Cię interesują? Bo przecież wiele może się kryć pod pojęciem medycyna estetyczna Kraków wiele takich zabiegów oferuje w Centrum Medycznym SUPERMED na ul. Królowej Jadwigi 148A, z którego ofertą możesz się zapoznać na stronie https://cm-supermed.pl/medycyna-estetyczna/zabiegi/. Sa tam do wyboru takie zabiegi jak lifting twarzy i ciała, powiększanie ust, modelowanie twarzy, mezoterapia, leczenie cellulitu, botox i inne. Każdy zabieg jest dokładnie na ich stronie opisany, więc polecam zajrzeć :)

korel29
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: korel29 » 21 lis 2018, 23:55

kosmetyczka

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków