Jakie dekoracje do salonu fryzjerskiego?

Piszcie o czym chcecie
Kurdior
Laik
Laik

Jakie dekoracje do salonu fryzjerskiego?

Post autor: Kurdior » 18 sie 2015, 09:23

Witam! Właśnie kończę remont mojego salonu, który powiewał PRL-em i nie przyciągał klientów swoim wyglądem;/ Postanowiłem to diametralnie zmienić i zrobiłem gruntowny remont, teraz wnętrze jest jasne i przestronne, ale nie mam pojęcia na jakie dodatki się zdecydować;/ Co jest teraz modne w takich wnętrzach? Nie wiem, może jakieś sztuczne kwiaty imitujące żywe? Może jakieś kryształowe żyrandole lub efektowne wazony? Może jakieś świeczniki? Na co się zdecydować? Możecie coś podpowiedzieć? Kupię gdzieś w jednym miejscu takie artykuły dekoracyjne? Zachować dodatki w jednej tonacji kolorystycznej czy może postawić na kilka kolorów, jak myślicie?

sernara
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Re: Jakie dekoracje do salonu fryzjerskiego?

Post autor: sernara » 18 sie 2015, 09:28

Dekoracje jak dekoracje, ale jaka kolorystyka?

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 19 sie 2015, 14:17

To zależy od tego, co lubisz. Ja bym szła w czerń, biel i srebro.

Awatar użytkownika
TitaniC
Laik
Laik

Post autor: TitaniC » 19 sie 2015, 21:25

A ja tam bym postawiła tylko i wyłącznie jasne meble, stolik który pozwoli pić kawę no i żywe kwiaty które nie tylko dadza zapach ale i dodadzą przyjemności. Nie potrzebujesz w nim wiele - im więcej rzeczy ustawisz tym będzie bardziej zagracone i będzie mniej wygodnie. Chodzi o to byś miała przestrzeń do pracy i klienci też by mieli spokojne miejsce

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 20 sie 2015, 00:34

Brąz, albo taka kawa z mlekiem :D Bardzo mi te kolory pasują do wystroju wnętrz.

mapka
Mistrz
Mistrz

Post autor: mapka » 20 sie 2015, 08:22

Ja też myślę, że takie delikatne kolory będą ok :)

OneRut80
Laik
Laik

Post autor: OneRut80 » 21 sie 2015, 20:52

Postawilabym na stonowane barwy, na pewno nie kupiłabym sztucznych kwiatów bo to wiocha straszna i to dopiero powiewa PRL-em. Mało napisałas o stylu wnetrza. Ja bym na pewno kupiła jakieś wazony na żywe kwiaty, świeczniki nie koniecznie. Warto miec też w salonie ekspres do kawy i jakąś fajną zastawę kawową, żeby trochę "dopieścić" klientki. :-) Kupiłabym przez internet bo taniej i można kupić bez wychodzenia z domu.

SzefKalyn84
Laik
Laik

Post autor: SzefKalyn84 » 22 sie 2015, 10:56

„Powiewał PRL-em” - dobre:-) U nas jest pełno jeszcze takich zakładów fryzjerskich... O, nawet nie mogę napisać „salonów”, bo wyglądają one właśnie jak „zakłady”, do salonów im bardzo daleko:-) Ale jeśli chcesz zrobić właśnie taki salon, z kryształkami, które teraz właśnie wracają do łask, to polecam ci ten sklep: http://witeks.pl
Ja co prawda, kupowałam tam zupełnie coś innego, ale ich asortyment jest naprawdę obszerny, a towar bez zarzutu, jak też i wysyłka:-) Powodzenia w remoncie i dekoracjach:-)

sarnaM
Laik
Laik

Post autor: sarnaM » 24 sie 2015, 19:10

Niech Cię trzyma z dala od tych sztucznych kwiatów ;) To chyba jeden z gorszych dodatków, który istnieje.
Ja widziałam ostatnio salon w kolorystyce biało czarnej właśnie, z limonkowymi i czerwonymi dodatkami. Wyglądało to świetnie, nowocześnie i przyciągało uwagę. Dodatki - przy każdym stanowisku mały szklany "kubeczek", tealight, kamyczki; lustra z ozdobną ramką... No i kwiaty - żywe, tylko i wyłącznie ;)

Kurdior
Laik
Laik

Post autor: Kurdior » 26 sie 2015, 10:44

Ja tak szczerze mówiąc myślałem raczej o szarościach i bieli i może o czarnym kolorze, ale nie wiem, wydaje mi się, że takie kolory są w miarę klasyczne i uniwersalne, ale właśnie nie wiem jakie dodatki;/ Mówicie, że sztuczne kwiaty odpadają, a co sądzicie o wazonach z świeżymi kwiatami? Może jakieś gustowne lustra? Może jeszcze coś mi podpowiecie w sprawie urządzenia mojego salonu:) Będę bardzo wdzięczny:)

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 26 sie 2015, 11:52

Taka kolorystyka zawsze się sprawdzi. Tym bardziej, że wygląda nowocześnie i elegancko zarazem.

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 26 sie 2015, 12:20

Ja także jestem zwolenniczką szarości i bieli. Nigdy się nie znudzą.

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 28 sie 2015, 17:23

Są to też na tyle bezpieczne kolory, że powinny wpasować się w gusta wszystkich klientek salonu.

Awatar użytkownika
eleonora
Stylista
Stylista

Post autor: eleonora » 27 paź 2016, 14:02

Mam pytanie. Co macie u siebie w salonie na ścianach?
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

Awatar użytkownika
furtadka
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Post autor: furtadka » 27 paź 2016, 14:47

Ostatnio postanowiłam nieco odświeżyć pomieszczenie i przeprowadziłam niewielki remoncik Po pierwsze pomalowałam salon na jasne kolory ( wcześniej byl ciemny fiolet, obecnie jest jasno kreemowy). Na ścianach powiesiłam kikla obrazów drukowanych na płótnie Wygladają o wiele lepiej niż zwykłe antyramy:
https://fedkolor.pl/23-reprodukcje-obrazow

Zamawiałam w tym sklepie. Możesz sobie zerknać, bo są tam dobre ceny na takie dekoracje.
Jeśli z czymś się borykasz, rozejrzyj się dookoła, a zobaczysz, że wszyscy ludzie z czymś się borykają i że dla nich jest to równie trudne, jak dla ciebie.

waxxx
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: waxxx » 12 lut 2017, 12:02

Ja też zmieniłem nieco wygląd w swoim pokoju zaopatrując się w rożne artykuły dekoracyjne. Czasami kilka nowych drobiazgów powoduje, że mamy wrażenie wielkiej zmiany. Ja bardzo lubię rzeczy trgo typu kupować na stronie https://www.obi.pl/mieszkac/artykuly-dekoracyjne/c/883 . Mają bardzo fajny wybór i całkiem przystępne ceny.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 13 lut 2017, 12:27

Mnie w salonie fryzjerskim podobałyby się obrazy przedstawiające jakieś fajne fryzury. Ktoś mógłby to na przykład zrobić na zamówienie.

Awatar użytkownika
edos
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: edos » 29 lis 2018, 13:52

Bez dekoracji ani rusz ale polecam rowniez zobaczyc dobre zestawy myjace glowe takie sa zawsze w salonach fryzjerskich:
https://www.ceneo.pl/Zestawy_prysznicowe
Fantasy unosi się na skrzydłach Ikara, rzeczywistość lata Southwest Airlines.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków