Pomysły na odświeżenie garderoby ?

Piszcie o czym chcecie
Awatar użytkownika
Elwira22
Laik
Laik

Pomysły na odświeżenie garderoby ?

Post autor: Elwira22 » 13 lut 2015, 16:30

Hej:) Zastanawiam się jak wyglądają szafy innych kobiet, czy tak jak moja są pełne sukienek czy raczej spodni i eleganckich koszul? Ja jestem fanką różnego rodzaju sukienek, wówczas czuję się bardzo kobieco, co więcej zawsze na wiosnę staram się odświeżyć swoją garderobę w nowe sukienki i inne ubrania:) Jednak w tym roku nie mam zbyt wielu oszczędności, które mogłabym przeznaczyć na nową garderobę, więc pomyślałam, żeby znaleźć jakiś sklep internetowy z sukienkami. Może znacie jakieś godne polecenia, gdzie można zrobić szybkie i wygodne zakupy?

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Re: Pomysły na odświeżenie garderoby ?

Post autor: beatrycze » 16 lut 2015, 09:38

Chyba większość sklepów internetowych oferuje wygodne i szybkie zakupy. Jedno kliknięcie i sukienka Twoja. ;-) Ja najczęściej szukam na portalach ogłoszeniowych. Zobacz jaką ładną chabrową sukienkę znalazłam na Sprzedajemy.

Obrazek

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 16 lut 2015, 11:20

Też wydaję mi się, że warto jest szukać w internecie. Szczególnie na portalach ogłoszeniowych albo na stronach typu vinted czy szafa, gdzie użytkownicy wystawiają swoje ubrania.

Ekostephine71
Laik
Laik

Post autor: Ekostephine71 » 16 lut 2015, 11:58

Ja jakoś nie jestem zwolenniczka kupowania używanych rzeczy, tym bardziej że jest mnóstwo sklepów internetowych z dużymi wyprzedażami i przecenami i można kupić na prawdę fajne sukienki za parę groszy. Spójrz choćby na tę ofertę http://yups.pl/spodnica. Ceny na prawdę na dobrym poziomie.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2015, 10:46 przez Ekostephine71, łącznie zmieniany 1 raz.

kamilka34
Laik
Laik

Post autor: kamilka34 » 18 lut 2015, 11:09

Ja również nie jestem zwolenniczką kupowania używanych rzeczy. Ciuchy można teraz kupić w tak śmiesznych cenach, że nie warto nosić po kimś. Mam jakieś uprzedzenia.

Co więcej nie kupuję ciuchów z sieciówek, bo zazwyczaj materiały mają opłakanej jakości. Wolę przejść się do małej galerii i kupić sukienkę z dobrej jakości materiału od prywatnego sprzedawcy.

Jeżeli szukasz pięknej sukienki polecam asos, tylko że tu już cena gra swoją rolę. Tanich rzeczy możesz poszukać na allegro, czasami można wyrwać coś nowego w super cenie.

Jeżeli chodzi o rozkład tego, co mam w ogóle w szafie to królują w niej spodnie, najczęściej ciemne/ czarne, gdyż w pracy właśnie tak muszę się ubierać, dużo ciemnych t-shirtów. Po pracy lubię ubrać ładną sukienkę i szpilki.
Dietetyk Medyczny Sandra Kupc to najlepszy specjalista w odchudzaniu!

Smooke
Laik
Laik

Post autor: Smooke » 18 lut 2015, 16:10

Z tymi portalami społecznościowymi i ogłszeniami lokalnymi to idealna sprawa. Bez problemu przebierasz w setkach ofert nie wychodząc z domu, nie musisz się przepychać przy wieszakach i czekać pod przebieralnią na wolne miejsce, żeby tylko przymierzyć dany ciuch i ocenić czy warto wydać na niego pieniądze. Z drugiej strony nie czujesz materiału...

Awatar użytkownika
Michaello
Laik
Laik

Post autor: Michaello » 21 lut 2015, 12:46

Smooke pisze:Z tymi portalami społecznościowymi i ogłszeniami lokalnymi to idealna sprawa.
Na Facebooku jest pełno grup, w których dziewczyny wymieniają się ubraniami lub sprzedają za praktycznie bezcen nowe, nieużywane ubrania. Moja siostra z czegoś takiego korzysta i już rodzice zaczęli się zastanawiać, skąd ona ma tyle nowości ;) Może nie są to najnowsze trendy i niektóre ubrania są używane, ale są w bardzo dobrym stanie i wyglądają jakby nikt ich wcześniej nie nosił. Jeśli nie zależy Ci na nowych kolekcjach, poszukaj na fejsie :)

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 25 lut 2015, 12:09

Mnie się udaje znaleźć naprawdę świetne ubrania na domodi. Ostatnio kupiłem szary płaszcz,w którym uwielbiam chodzić.

Obrazek

jackwroc88
Laik
Laik

Post autor: jackwroc88 » 27 lut 2015, 19:16

beatrycze faktycznie fajna ta sukienka, aż sama mam ochotę teraz czegoś poszukać dla żony na urodziny:) ja zazwyczaj wszystkie ubrania kupuję w sklepach stacjonarnych, bo zwyczajnie nie muszę czekać na ich dostawę i jestem pewny, że będą idealnie na mnie pasować, raz zamówiłem koszulę z internetu i po przymierzeniu okazała się za mała, od tej pory się zraziłem na takie zakupy :)

evitas
Laik
Laik

Post autor: evitas » 28 lut 2015, 14:10

ja też bardzo często upatruję coś w sieci, a czasem i nawet wybieram się do ciuchlandów, bo tam wbrew pozorom można znaleźć fajne, dobre ciuchy z metkami. wiele rzeczy już tak zyskałam i jestem zadowolona :)

NajArlyne89
Laik
Laik

Post autor: NajArlyne89 » 01 mar 2015, 21:22

Jest też opcja żeby zrobić sobie przerwę w jednym sezonie od kupowania, tym bardziej jeśli w tym roku krucho z kasą u Ciebie. Parę sukienek możesz sobie poprzerabiać, skrócić, dopasować, a jeśli nie bawią Cię takie przeróbki i koniecznie chcesz coś nowego to chyba rzeczywiście internet, jakieś aukcje, outlety. Uważaj tylko na chińskie portale aukcyjne i te ich śmieszne podróbki :)

Effa
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Effa » 02 mar 2015, 11:30

A widzieliście ten nowy "hit" internetu z tą beżowo-złotą lub niebiesko-czarną sukienką ;D Nieźle to wykombinowali :)

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 27 kwie 2015, 09:41

Ja chyba zaopatrzę się w parę nowych sukienek. Po głowie chodzą mi stroje w pepitkę, bo ostatnio ześwirowałam na punkcie tego wzoru. Jest naprawdę stylowa!

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 26 cze 2015, 10:03

Pojawiły się już letnie wyprzedaże, więc może warto z nich skorzystać?

teklazz
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: teklazz » 18 kwie 2016, 18:09

Niedawno zauważyłam, że zmiana dodatków potrafi szybko odświeżyć szafę. Nie trzeba dużo wydawać i można dać drugie życie np. swoim sukienkom. Znalazłam na ciekawe porady http://modnystrzal.pl/pomysl/co-zalozyc ... ienki.html co dopasować do białych sukienek, ale takich porad w sieci jest cała masa. Można spokojnie się nimi kierować.

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 19 kwie 2016, 10:02

Jak odświeżyć garderobę? Kupić sobie nowe ubrania! Najlepiej poszukać w sieci. Mi się spodobała oferta sklepu ModBis z marynarkami damskimi, sukienkami, spodniami, bluzkami i innymi ubraniami w większych rozmiarach. Świetnie, że jest taki sklep, prawda?

EwaGorlicka
Amator
Amator

Post autor: EwaGorlicka » 25 kwie 2016, 16:58

Mnie urzeka polska odzież. Nie znoszę chińszczyzny. I u mnie odświeżenie garderoby polegało właśnie na wymianie marek zagranicznych na polskie.

genta
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: genta » 28 maja 2016, 13:58

Zobacz jeszcze tutaj bo to dość znany sklep jeśli chodzi o odzież. Ogólnie na allani.pl masz tuniki, koszule damskie i bluzki, więc warto sobie przejrzeć ofertę. Pytanie czego dokładnie szukasz i w czym czujesz się dobrze, ale ofertę mają szeroką.

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 30 maja 2016, 12:35

Ja tam na tym portalu nigdy nie umiem znaleźć nic dla siebie. Nic mi się nie podoba.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 11 lip 2016, 12:29

Każdy raczej odświeża garderobę według własnego gustu i upodobań, dobrze jest poskakać po różnych artykułach z modą. Mi ostatnio wpadł w oko artykuł o modzie na sportowy glamour, czyli połączenie stylu typowo sportowego z lekką elegancją, co wcale nie wychodzi źle. takich artów na różnych portalach jest sporo, więc warto szukać i czytać.

Siska
Amator
Amator

Post autor: Siska » 13 sty 2017, 11:01

Ja całą zimę odświeżam garderobe - kupuje ciuchy przez internet jak łąpie mnie zimowa depresja i od razu mi się poprawia samopoczucie. W tym roku większość ubrań zamówiłam na https://ladymoda.pl/. Wszystkie ubrania które zamówiłam są identyczne jak na zdjęciach.

Merida
Stylista
Stylista

Post autor: Merida » 29 sty 2017, 21:19

Sukienek i różnego rodzaju bluzek mam już tyle, że nie mam ich gdzie pomieścić. Natomiast problem mam z strojami kąpielowymi. Przy ostatnim wertowaniu zawartości mojej szafy, zauważyłam że mam tylko górę od stroju. Dlatego zaczęłam przeglądać oferty w sklepach internetowych. Dużo fajnych komplecików znalazłam tutaj: http://biustyna.pl/17-stroje-k%C4%85pielowe . Problem w tym, że nie wiem na który się zdecydować ;(

turyna
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: turyna » 03 cze 2017, 16:40

Ja ostatnio szukałam w sieci jakiejś porządnej sukienki na wesele. Przejrzałam wiele stron i znalazłam taką, jaką chciałam tutaj http://showtrend.pl/kategoria/odziez-su ... or-rozowe/ . Na stronie można znaleźć ogromny wybór sukienek dla każdej z pań i na każdą okazję.

Roszpunka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Roszpunka » 05 cze 2017, 13:40

czy przerabiacie swoje stare ubrania, dajecie im drugie życie czy się ich pozbywacie?

Awatar użytkownika
dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Post autor: dlugowlosa1 » 09 cze 2017, 11:42

Ubrania które wiem, że już mi się nie przydarzą to zwykle daję je mojej młodszej siostrze. Jeśli z jakiś względów jej nie pasują, to wtedy oddaję do kontenera z odzieżą. Kiedy zrobię sobie odpowiednio dużo miejsca w szafie, wtedy wybieram moją ulubioną stronę https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/ ... ,trapezowe gdzie kupuję sukienki trapezowe, które uwielbiam. Zakładam je przy każdej możliwej okazji, w tym też tych bardziej oficjalnych.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków