Nowoczesne biuro rachunkowe

Piszcie o czym chcecie
sonia.lajkowska
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Nowoczesne biuro rachunkowe

Postautor: sonia.lajkowska » 30 paź 2013, 11:46

Dla osób prowadzących własny biznes polecam usługi z zakresu doradztwa podatkowego.
Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych oraz dla firm pod adresem http://www.kancelariazapart.pl. Firma oferuje atrakcyjne warunki cenowe.
Księgowość online kancelariazapart.pl.

mapka
Mistrz
Mistrz

Re: Nowoczesne biuro rachunkowe

Postautor: mapka » 04 lis 2013, 09:22

Oferta jest całkiem ciekawa, ale mam już swoje biuro rachunkowe, z które jestem zadowolona :)

ombrehair
Amator
Amator

Postautor: ombrehair » 26 lis 2013, 15:32

Generalnie każdy powinien mieć możliwość kontaktu z biurem rachunkowym, bo to pomaga nie tylko przedsiębiorcom, ale też osobom prywatnym.
Nieraz nie mamy pojęcia z czym będą się wiązać jakieś decyzje, np. o odejściu z pracy, albo jak to zaplanować, żeby nie mieć nieprzyjemnych konsekwencji.
Są co prawda takie stronki: http://www.praca.bielsko.pl/11_porada.html ale jednak każdy przypadek jest indywidualny

Awatar użytkownika
furtadka
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Postautor: furtadka » 19 lut 2014, 11:22

Witaj. Ja obecnie korzystam z usług internetowego biura rachunkowego, konkretnie tej: http://www.infakt.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Na początku nie byłam do tego rozwiązania przekonana ale namówiła mnie bliska znajoma i uważam,że to był bardzo dobry pomysł ;)
Ograniczyłam koszty ponieważ jest tam bardzo tanio. Można bez problemu wystawiać fakturki i co najważniejsze ma się dużą mobilność ponieważ biuro jest ogólnopolskie. '
Nic Wam nie szkodzi przetestować ponieważ można to zrobić za darmo przez 2 miesiące ;)

Jelly
Amator
Amator

Postautor: Jelly » 20 lut 2014, 14:35

Ja w sumie korzystam ze stacjonarnego biura rachunkowego, ale polecam takie usługi przez internet. Niedawno założyłam własny salon fryzjerski i dowiedziałam się, że jestem zobowiązana do płacenia za korzystanie ze środowisko. Byłam naprawdę przerażona, bo nic nie wiedziałam na ten temat. Przeszukałam kilka ofert doradztw w zakresie ochrony środowiska i znalazłam narzędzie do eco-outsourcingu
,które mnie naprawdę zainteresowało, ale obawiałam się tego, że wszystko załatwia się przez internet. Skorzystałam z wersji próbnej i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Teraz przynajmniej mam spokój z raportami o oddziaływaniu na środowisko i innymi formalnościami w tym zakresie. Dlatego myślę, że warto spróbować, szczególnie jeśli firma oferuje wersję próbną. :)

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Postautor: beatrycze » 21 lut 2014, 11:36

Dobre biuro rachunkowe to połowa sukcesu firmy, nie trzeba się martwić o te wszystkie faktury, opłaty itd. i można się spokojnie zajmować prowadzeniem biznesu :)

ankaf
Stylista
Stylista

Postautor: ankaf » 26 lut 2014, 13:18

Moim zdaniem nowoczesne biuro rachunkowe, to takie biuro z którego pracownikami można skontaktować się w każdej chwili. Specjaliści w takiej firmie powinni być przyjaźni i tłumaczyć wszystko nieobytym w finansach przedsiębiorcom łopatologicznie, bez tych wszystkich żargonowych i branżowych zawiłości. Takie też jest biuro rachunkowe z którego usług korzystam, dzięki czemu jestem niezmiernie zadowolona ze swojego wyboru.

anna80
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: anna80 » 28 mar 2014, 10:56

Każdy chyba poleci biuro rachunkowe, które go obsługuje ;-) Więc ja od siebie polecę to biuro rachunkowe w Warszawie. Jestem z nich zadowolona ;-)

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Postautor: beatrycze » 30 mar 2014, 16:39

Masz rację - każdy, pod warunkiem, że sam jest zadowolony. No ale gdyby nie był, to w sumie by z niego nie korzystał ;)

slider
Laik
Laik

Postautor: slider » 25 wrz 2014, 15:47

Jak dla mnie salon fryzjerski nie wymaga obsługi biura księgowego Są takie zdalne programy dla firm że nawet bez wykształcenia finansowego, księgowego itd można sobie swobodnie i bez trudu prowadzić księgowość na własną rękę. Ja korzystam z programu Raks i jest OK

AgaDergacz
Amator
Amator

Postautor: AgaDergacz » 29 wrz 2014, 13:00

Nie zgodzę się, korzystałam.
Programy te nie są darmowe a i sporo czasu przy nich spędzić trzeba.
Wolę zapłacić ludziom, którzy kompleksowo ogarną temat rachunkowy i mieć to jak tylko się da z głowy, a sama zając się tym co ja potrafię najlepiej :)

Awatar użytkownika
dareek
Laik
Laik

Postautor: dareek » 30 wrz 2014, 16:05

Ja też prwadzę zdalną księgowość - polecam

eliza104
Mistrz
Mistrz

Postautor: eliza104 » 25 sie 2015, 14:04

Słyszałam kilka pozytywnych opinii o biurach rachunkowych online, ja mimo wszystko wolę korzystać z tradycyjnych. Od lat zwracam się do Teresy Sykulskiej która prowadzi księgowość w Jaworznie, ponieważ jest to jedna z lepszych specjalistek w tej dziedzinie i mam do niej pełne zaufanie.

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Postautor: beatrycze » 13 sty 2016, 09:35

Nowoczesne biuro rachunkowe to przede wszystkim takie, które potrafi sobie poradzić z każdą sprawą. Na przykład z fakturami google adwords. To ważne, by skoro w firmie pojawiają się nowatorskie rozwiązania, np. dotyczące reklamy, by księgowa wiedziała, jak to rozliczyć. W przeciwnym wypadku można mieć problemy.

ksiegowa-lodz
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: ksiegowa-lodz » 14 sty 2016, 14:39

sama jestem księgową i pracuję zdalnie jak i lokalnie, w zależności od zapotrzebowania klienta, w dzisiejszych czasach to my musimy się dostosować do klienta

amiria
Amator
Amator

Postautor: amiria » 20 lut 2016, 17:00

Nowoczesne biuro rachunkowe to takie, według mnie, które działa internetowo i nie trzeba tracić czasu na dojazdy. Poza tym ma się całodobowy dostęp do swoich danych firmowych oraz dostęp do niezbędnych programów w księgowości. Taką usługę świadczy internetowe biuro rachunkowe Gusto http://www.biurorachunkowegusto.pl/ - wygoda jest po prostu gwarantowana.

eni
Amator
Amator

Postautor: eni » 31 mar 2016, 13:08

Do biura rachunkowego trzeba mieć zaufanie, a nic tak tego zaufania nie stwarza jak doświadczenie. Jeśli biuro działa od wielu, wielu lat to wiadomo, że musi to być dobre biuro rachunkowe. A jeszcze jak połączy swoje doświadczenie z nowoczesnymi technologiami tak jak robi to ogólnopolskie biuro rachunkowe online http://business-tax.pl/ to wiadomo, że jest to odpowiedni wybór.

dnowaczek878
Amator
Amator

Postautor: dnowaczek878 » 12 kwie 2016, 12:23

I biuro księgowe powinno być wyposażone w różnego rodzaju meble. Mi się podobają takie meble konferencyjne Katowice

teklazz
Amator
Amator

Postautor: teklazz » 18 kwie 2016, 18:54

Nowoczesne biuro to przede wszystkim nowoczesne oprogramowanie. Serwis https://mojebiuro24.pl/ udostępnia oprogramowanie dla biur rachunkowych do prowadzenia księgowości przez internet. Platforma pozwala m.in. na wystawianie faktur, prowadzenie kadr i płac oraz znacznie usprawnia przepływ informacji pomiędzy biurem, a klientem. Warto z takich udogodnień korzystać, więc namawiajcie swoje biura do testowania. Koszt tego typu programów nie jest wysoki, a wpływa niewątpliwie na jakość usług i oszczędności.

waki
Amator
Amator

Postautor: waki » 17 sie 2016, 11:36

Poczytaj sobie jeszcze na stronie http://insilesia.pl/aktualnosci/artykul ... iast_pomoc jak bardzo JPK wpłynie na działanie firm. Mam tu na myśli małe i średnie przedsiębiorstwa, bo je to będzie dotyczyć od stycznia 2017 roku. W dużych firmach już występuje jednolity plik kontrolny. Lepiej wcześniej przygotować się na zmiany.

Wróć do „Na każdy temat”