Nowoczesne biuro rachunkowe

Piszcie o czym chcecie
sonia.lajkowska
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Nowoczesne biuro rachunkowe

Postautor: sonia.lajkowska » 30 paź 2013, 11:46

Dla osób prowadzących własny biznes polecam usługi z zakresu doradztwa podatkowego.
Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych oraz dla firm pod adresem http://www.kancelariazapart.pl. Firma oferuje atrakcyjne warunki cenowe.
Księgowość online kancelariazapart.pl.

mapka
Mistrz
Mistrz

Re: Nowoczesne biuro rachunkowe

Postautor: mapka » 04 lis 2013, 09:22

Oferta jest całkiem ciekawa, ale mam już swoje biuro rachunkowe, z które jestem zadowolona :)

ombrehair
Amator
Amator

Postautor: ombrehair » 26 lis 2013, 15:32

Generalnie każdy powinien mieć możliwość kontaktu z biurem rachunkowym, bo to pomaga nie tylko przedsiębiorcom, ale też osobom prywatnym.
Nieraz nie mamy pojęcia z czym będą się wiązać jakieś decyzje, np. o odejściu z pracy, albo jak to zaplanować, żeby nie mieć nieprzyjemnych konsekwencji.
Są co prawda takie stronki: http://www.praca.bielsko.pl/11_porada.html ale jednak każdy przypadek jest indywidualny

Awatar użytkownika
furtadka
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Postautor: furtadka » 19 lut 2014, 11:22

Witaj. Ja obecnie korzystam z usług internetowego biura rachunkowego, konkretnie tej: http://www.infakt.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Na początku nie byłam do tego rozwiązania przekonana ale namówiła mnie bliska znajoma i uważam,że to był bardzo dobry pomysł ;)
Ograniczyłam koszty ponieważ jest tam bardzo tanio. Można bez problemu wystawiać fakturki i co najważniejsze ma się dużą mobilność ponieważ biuro jest ogólnopolskie. '
Nic Wam nie szkodzi przetestować ponieważ można to zrobić za darmo przez 2 miesiące ;)

Jelly
Amator
Amator

Postautor: Jelly » 20 lut 2014, 14:35

Ja w sumie korzystam ze stacjonarnego biura rachunkowego, ale polecam takie usługi przez internet. Niedawno założyłam własny salon fryzjerski i dowiedziałam się, że jestem zobowiązana do płacenia za korzystanie ze środowisko. Byłam naprawdę przerażona, bo nic nie wiedziałam na ten temat. Przeszukałam kilka ofert doradztw w zakresie ochrony środowiska i znalazłam narzędzie do eco-outsourcingu
,które mnie naprawdę zainteresowało, ale obawiałam się tego, że wszystko załatwia się przez internet. Skorzystałam z wersji próbnej i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Teraz przynajmniej mam spokój z raportami o oddziaływaniu na środowisko i innymi formalnościami w tym zakresie. Dlatego myślę, że warto spróbować, szczególnie jeśli firma oferuje wersję próbną. :)

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Postautor: beatrycze » 21 lut 2014, 11:36

Dobre biuro rachunkowe to połowa sukcesu firmy, nie trzeba się martwić o te wszystkie faktury, opłaty itd. i można się spokojnie zajmować prowadzeniem biznesu :)

ankaf
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Postautor: ankaf » 26 lut 2014, 13:18

Moim zdaniem nowoczesne biuro rachunkowe, to takie biuro z którego pracownikami można skontaktować się w każdej chwili. Specjaliści w takiej firmie powinni być przyjaźni i tłumaczyć wszystko nieobytym w finansach przedsiębiorcom łopatologicznie, bez tych wszystkich żargonowych i branżowych zawiłości. Takie też jest biuro rachunkowe z którego usług korzystam, dzięki czemu jestem niezmiernie zadowolona ze swojego wyboru.

anna80
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: anna80 » 28 mar 2014, 10:56

Każdy chyba poleci biuro rachunkowe, które go obsługuje ;-) Więc ja od siebie polecę to biuro rachunkowe w Warszawie. Jestem z nich zadowolona ;-)

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Postautor: beatrycze » 30 mar 2014, 16:39

Masz rację - każdy, pod warunkiem, że sam jest zadowolony. No ale gdyby nie był, to w sumie by z niego nie korzystał ;)

slider
Laik
Laik

Postautor: slider » 25 wrz 2014, 15:47

Jak dla mnie salon fryzjerski nie wymaga obsługi biura księgowego Są takie zdalne programy dla firm że nawet bez wykształcenia finansowego, księgowego itd można sobie swobodnie i bez trudu prowadzić księgowość na własną rękę. Ja korzystam z programu Raks i jest OK

AgaDergacz
Amator
Amator

Postautor: AgaDergacz » 29 wrz 2014, 13:00

Nie zgodzę się, korzystałam.
Programy te nie są darmowe a i sporo czasu przy nich spędzić trzeba.
Wolę zapłacić ludziom, którzy kompleksowo ogarną temat rachunkowy i mieć to jak tylko się da z głowy, a sama zając się tym co ja potrafię najlepiej :)

Awatar użytkownika
dareek
Laik
Laik

Postautor: dareek » 30 wrz 2014, 16:05

Ja też prwadzę zdalną księgowość - polecam

eliza104
Mistrz
Mistrz

Postautor: eliza104 » 25 sie 2015, 14:04

Słyszałam kilka pozytywnych opinii o biurach rachunkowych online, ja mimo wszystko wolę korzystać z tradycyjnych. Od lat zwracam się do Teresy Sykulskiej która prowadzi księgowość w Jaworznie, ponieważ jest to jedna z lepszych specjalistek w tej dziedzinie i mam do niej pełne zaufanie.

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Postautor: beatrycze » 13 sty 2016, 09:35

Nowoczesne biuro rachunkowe to przede wszystkim takie, które potrafi sobie poradzić z każdą sprawą. Na przykład z fakturami google adwords. To ważne, by skoro w firmie pojawiają się nowatorskie rozwiązania, np. dotyczące reklamy, by księgowa wiedziała, jak to rozliczyć. W przeciwnym wypadku można mieć problemy.

ksiegowa-lodz
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: ksiegowa-lodz » 14 sty 2016, 14:39

sama jestem księgową i pracuję zdalnie jak i lokalnie, w zależności od zapotrzebowania klienta, w dzisiejszych czasach to my musimy się dostosować do klienta

amiria
Amator
Amator

Postautor: amiria » 20 lut 2016, 17:00

Nowoczesne biuro rachunkowe to takie, według mnie, które działa internetowo i nie trzeba tracić czasu na dojazdy. Poza tym ma się całodobowy dostęp do swoich danych firmowych oraz dostęp do niezbędnych programów w księgowości. Taką usługę świadczy internetowe biuro rachunkowe Gusto http://www.biurorachunkowegusto.pl/ - wygoda jest po prostu gwarantowana.

eni
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: eni » 31 mar 2016, 13:08

Do biura rachunkowego trzeba mieć zaufanie, a nic tak tego zaufania nie stwarza jak doświadczenie. Jeśli biuro działa od wielu, wielu lat to wiadomo, że musi to być dobre biuro rachunkowe. A jeszcze jak połączy swoje doświadczenie z nowoczesnymi technologiami tak jak robi to ogólnopolskie biuro rachunkowe online http://business-tax.pl/ to wiadomo, że jest to odpowiedni wybór.

dnowaczek878
Amator
Amator

Postautor: dnowaczek878 » 12 kwie 2016, 12:23

I biuro księgowe powinno być wyposażone w różnego rodzaju meble. Mi się podobają takie meble konferencyjne Katowice

teklazz
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: teklazz » 18 kwie 2016, 18:54

Nowoczesne biuro to przede wszystkim nowoczesne oprogramowanie. Serwis https://mojebiuro24.pl/ udostępnia oprogramowanie dla biur rachunkowych do prowadzenia księgowości przez internet. Platforma pozwala m.in. na wystawianie faktur, prowadzenie kadr i płac oraz znacznie usprawnia przepływ informacji pomiędzy biurem, a klientem. Warto z takich udogodnień korzystać, więc namawiajcie swoje biura do testowania. Koszt tego typu programów nie jest wysoki, a wpływa niewątpliwie na jakość usług i oszczędności.

waki
Amator
Amator

Postautor: waki » 17 sie 2016, 11:36

Poczytaj sobie jeszcze na stronie http://insilesia.pl/aktualnosci/artykul ... iast_pomoc jak bardzo JPK wpłynie na działanie firm. Mam tu na myśli małe i średnie przedsiębiorstwa, bo je to będzie dotyczyć od stycznia 2017 roku. W dużych firmach już występuje jednolity plik kontrolny. Lepiej wcześniej przygotować się na zmiany.

dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Postautor: dlugowlosa1 » 28 paź 2016, 12:33

Sprawnie działająca księgowość to podstawa w każdej firmie. Nie powinni się nią zajmować osoby, które nie mają o tym pojęcia bo to wbrew pozorom nie jest łatwa sprawa. Dlatego lepiej poszukać profesjonalnego i fachowego biura, które zatroszczy się o prządek w dokumentach. Dlatego polecam ten artykuł http://mangopress.pl/doradztwo-biznesowe-to-szersze-spojrzenie-na-trudne-tematy-zwiazane-z-finansami/ który pomoże w ewentualnych poszukiwaniach.

Roszpunka
Amator
Amator

Postautor: Roszpunka » 07 gru 2016, 09:51

Moi znajomi ostatnio zakładali własną działalność i ku mojemu zdziwieniu nie szukali księgowej po jej założeniu tylko długo przed żeby profesjonalnie udzieliła im rad co do formy ich działalności. Ostatecznie słuchając porady innych znajomych zdecydowali się na dłuższą współpracę z biurem rachunkowym którzy zaoferowali im kompleksowe usługi

aniaola37
Amator
Amator

Postautor: aniaola37 » 20 gru 2016, 15:18

Zgadzam się, że dobre biuro rachunkowe to podstawa dobrego biznesu :) Ja osobiście mam swoje sprawdzone biuro rachunkowe płock i jestem z nich baaaardzo zadowolona :)

sara201
Amator
Amator

Postautor: sara201 » 16 sty 2017, 15:46

A nie lepiej zająć się księgowością firmy samodzielnie - zajmuje to co prawda trochę czasu, ale pozwala sporo zaoszczędzić. Dla ułatwienia warto skorzystać ze specjalnych narzędzi do księgowości, tutaj https://wfirma.pl można takie znaleźć - znacznie ułatwiają one pracę, a ich koszt jest niewielki, na plus także możliwość poradzenia się ekspertów księgowych i podatkowych w razie problemów.

Wróć do „Na każdy temat”