Tanie Podróże

Piszcie o czym chcecie
Kolek
Laik
Laik

Re: Tanie Podróże

Post autor: Kolek » 31 sie 2017, 12:45

Zaplanować i śledzić oferty biur lub lini lotniczych ;) czasem można znaleźć perełkę

szaramysza
Amator
Amator

Post autor: szaramysza » 31 sie 2017, 21:32

Bezkonkurencyjnie wypada Wytwórnia Wypraw. To z nimi zwiedzam świat na wycieczkach objazdowych. Oprócz ceny mają ciekawe kierunki wyjazdów i bogato rozpisane plany wycieczek z licznymi atrakcjami. Podróżuje z nimi często. W tym roku w październiku wyruszam z nimi do Iranu. Pierw wszy raz będę w tym rejonie. Muszę przyznać, ze ciekawa jestem pustynnych krajobrazów, oazy czy lasów manganowych. Już nie mogę się doczekać terminu wyjazdu.

ingrid
Amator
Amator

Post autor: ingrid » 30 paź 2017, 11:57

ajane pisze:Ja najczęściej szukam promocji lotniczych, do tego jeszcze rezerwuję sobie jakieś fajne noclegi przez Bookapart i Booking, oczywiście wszystko jak najwcześniej
Ja też robię podobnie.

morell
Amator
Amator

Post autor: morell » 29 lis 2017, 00:18

ingrid pisze:
ajane pisze:Ja najczęściej szukam promocji lotniczych, do tego jeszcze rezerwuję sobie jakieś fajne noclegi przez Bookapart i Booking, oczywiście wszystko jak najwcześniej
Ja też robię podobnie.
Zgadzam, lubię sama organizować wyjazdy.

violin
Amator
Amator

Post autor: violin » 24 gru 2017, 00:01

morell pisze:
ingrid pisze:
Ja też robię podobnie.
Zgadzam, lubię sama organizować wyjazdy.
Też to polubiłam :D

myszyl
Laik
Laik

Post autor: myszyl » 24 gru 2017, 15:18

najtańsze podróże to takie w które wyruszamy autostopem :) mi się bardzo to podoba

welek
Laik
Laik

Post autor: welek » 25 gru 2017, 16:25

ja staram się podróżować tanio, ale zazwyczaj mi nie wychodzi ;(

majka.mitrega
Stylista
Stylista

Post autor: majka.mitrega » 27 gru 2017, 13:08

Pamiętajcie tylko, że niska cena to jeszcze nie wszystko.

zix
Amator
Amator

Post autor: zix » 26 sty 2018, 11:42

Ja też, zazwyczaj robię wszystko kilka miesięcy wcześniej. Wakacje na przykład planuję i ogarniam w lutym/marcu, bo im później tym mniej noclegów i do tego zostają te droższe.

morelka23
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: morelka23 » 02 mar 2018, 19:22

Jeżeli nie wybraliście jeszcze kierunku na wakacje to polecam poczytać sobie artykuł na tym blogu https://nianio.com.pl/mojito-cygara-i-s ... -karaibow/ Ja zawsze inspiruje się takimi wpisami gdy nie wiem gdzie kierować swoje nogi na wakacje :) Bardzo mi to pomaga bo z natury jestem osobą nie zdecydowaną.

smerfetkablond
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: smerfetkablond » 13 kwie 2018, 11:11

Chciałabym odwiedzić Londyn, ale skorzystać z tanich lotów, jeżeli uda się takie znaleźć. Jesteście w stanie pomóc mi w tym temacie? Szukam porad na ten temat w sieci, znalazłam taki wpis http://podsuwam.pl/tanie-loty-do-londyn ... rezerwowac, ale może macie swoje doświadczenia, które pomogłyby mi w zaplanowaniu tej podróży?

sebe
Amator
Amator

Post autor: sebe » 13 kwie 2018, 11:27

Ja też mam problem ze zorganizowaniem sobie tanich wakacji. Czasem gdy słyszę za jakie śmieszne pieniądze podróżują znajomi to aż nie mogę uwierzyć. Wydaje mi się, że to kwestia dobrego rozeznania i śledzenia różnych ofert i stron chociażby na facebooku. Tam można znaleźć wiele okazji. Poza tym jak ktoś ma doświadczenie w podróżach to wie co warto poszukać samemu a co warto mieć włączone w ofertę.

TytusiK23
Laik
Laik

Post autor: TytusiK23 » 13 kwie 2018, 12:00

Wydaje mi się, że ciężko jest znaleźć jakąś tanią podróż...

sophyn
Amator
Amator

Post autor: sophyn » 22 kwie 2018, 02:19

zix pisze:
Ja też, zazwyczaj robię wszystko kilka miesięcy wcześniej. Wakacje na przykład planuję i ogarniam w lutym/marcu, bo im później tym mniej noclegów i do tego zostają te droższe.
Ja robię podobnie i jestem zadowolona z tego sposobu.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 09 maja 2018, 09:55

Serwis turystyczny Esky ostatnio zaobserwował spadek cen biletów i większą częstotliwość lotów. Moim zdaniem to dobrze, gdyż teraz ludzi na więcej stać i to odbija się na biurach turystycznych i serwisach online. A świadczy chyba tylko o tym, że Polakom żyje się lepiej:-).

jolamiodulak
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: jolamiodulak » 09 maja 2018, 17:17

Ja w tym roku wybieram się z moim partnerem w podróż stopem nad polskie morze, a następnie do Niemiec. Oboje zawsze chcieliśmy coś takiego zrobić i teraz w końcu przydarzyła się okazja do tego. Jesteśmy tym bardzo nabuzowani i nie możemy się doczekać. Myślę, że to idealna opcja dla kogoś odważnego i poszukującego prawdziwych wrażeń w podróży.

lukasso
Laik
Laik

Post autor: lukasso » 14 maja 2018, 11:56

Tanie loty oczywiście się przydają, ale warto też mieć namiar na tanią wypożyczalnię samochodów. Mi znajoma podesłała ofertę promocyjną tej firmy:
https://car-rental.pl/promocje/
Okazało się, że dostałem rabat za to, że jestem nowym klientem co mnie bardzo ucieszyło :)

Zofia90
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Zofia90 » 18 maja 2018, 10:01

Ja jestem mistrzynią w tanim podróżowaniu :) W tym roku spędzamy wakacje w Trójmieście, bo tu http://www.dhapartamenty.pl/ trafiliśmy na bardzo tani nocleg o bardzo wysokim standardzie. Nie mieszkamy daleko więc i dojazd nie wyniesie nas bardzo dużo pieniędzy. Oby tak dalej :)

andrzej1456
Laik
Laik

Post autor: andrzej1456 » 20 maja 2018, 10:12

Mnie się wydaje, że tanie podróże to są kamperem, najlepiej jak ma się swój. A jak nie to można wypożyczyć. Nie płacimy wtedy za noclegi oraz samoloty. Brak również ograniczenia co do terminów. Ja korzystałem z kampery Rzeszów http://wynajem-kampera.pl/oferta/ . Fajne pojazdy w przystępnej cenie. Dla mnie super taka forma podróżowania.

ZosiaJan
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: ZosiaJan » 22 maja 2018, 21:06

Jeśli chodzi o perełki to ja zawszę szukam takich perełek na https://tripkiller.pl/. Byłam już na kilku wyjazdach od nich i serdecznie Wam polecam. Wystarczy znaleźć pasującą ofertę i porównać ceny z innymi stronami. Tripkiller po prostu jest najlepszy!

vaiybora
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: vaiybora » 25 maja 2018, 09:27

Very nice topic really ! I apperciate your topic,keep sharing more information.

ดูหนัง

:P :P :P

lee Yuu
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: lee Yuu » 09 cze 2018, 13:41

Jest wiele ciekawych propozycji na tanie podróżowanie, nie trzeba od razu lecieć na all inclusive :) np taki wypoczynek https://www.arbuziaki.pl/magiczne-ogrody-w-janowcu/ Może okazać się o wiele lepszym rozwiązaniem dla całej rodziny niż siedzenie w 5cio gwiazdkowym hotelu.

Baby67
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Baby67 » 17 cze 2018, 08:20

Witam, a orientujecie się może, gdzie można załatwić sobie stosunkowo tani lot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Trochę się naczytałam ostatnio, zwłaszcza o Dubaju, na blogu Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/ i pomyślałam, że warto byłoby się tam wybrać przynajmniej raz w życiu ;) A Wy byliście kiedyś w tamtych stronach? Co Waszym zdaniem warto byłoby tam zobaczyć? Podobało Wam się?

elzax
Laik
Laik

Post autor: elzax » 05 lip 2018, 15:47

Ja też bardzo często organizuję wycieczki na kilka miesięcy przed. Najczęściej kupuję bilety lotnicze, a potem szukam odpowiednich lotów poprzez Booking czy Bookapart czy inne serwisy rezerwacyjne i później planuję resztę :)

smerfetkablond
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: smerfetkablond » 11 lip 2018, 07:11

Niedługo wybieram się do Londynu i zastanawiam się, które lotnisko najlepiej wybrać,żeby później szybko się przetransportować do centrum. Przeglądam sobie poradnik http://podsuwam.pl/loty-z-katowic-do-lo ... do-londynu jest tu sporo informacji, ale przydałaby mi się wasza opinia. Nie chciałabym niepotrzebnie tracić ani czasu, ani pieniędzy, lecę tam tylko na kilka dni dlatego to takie istotne.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków