Tanie Podróże

Piszcie o czym chcecie
Kolek
Laik
Laik

Re: Tanie Podróże

Post autor: Kolek » 31 sie 2017, 12:45

Zaplanować i śledzić oferty biur lub lini lotniczych ;) czasem można znaleźć perełkę

szaramysza
Amator
Amator

Post autor: szaramysza » 31 sie 2017, 21:32

Bezkonkurencyjnie wypada Wytwórnia Wypraw. To z nimi zwiedzam świat na wycieczkach objazdowych. Oprócz ceny mają ciekawe kierunki wyjazdów i bogato rozpisane plany wycieczek z licznymi atrakcjami. Podróżuje z nimi często. W tym roku w październiku wyruszam z nimi do Iranu. Pierw wszy raz będę w tym rejonie. Muszę przyznać, ze ciekawa jestem pustynnych krajobrazów, oazy czy lasów manganowych. Już nie mogę się doczekać terminu wyjazdu.

ingrid
Amator
Amator

Post autor: ingrid » 30 paź 2017, 11:57

ajane pisze:Ja najczęściej szukam promocji lotniczych, do tego jeszcze rezerwuję sobie jakieś fajne noclegi przez Bookapart i Booking, oczywiście wszystko jak najwcześniej
Ja też robię podobnie.

morell
Amator
Amator

Post autor: morell » 29 lis 2017, 00:18

ingrid pisze:
ajane pisze:Ja najczęściej szukam promocji lotniczych, do tego jeszcze rezerwuję sobie jakieś fajne noclegi przez Bookapart i Booking, oczywiście wszystko jak najwcześniej
Ja też robię podobnie.
Zgadzam, lubię sama organizować wyjazdy.

violin
Amator
Amator

Post autor: violin » 24 gru 2017, 00:01

morell pisze:
ingrid pisze:
Ja też robię podobnie.
Zgadzam, lubię sama organizować wyjazdy.
Też to polubiłam :D

myszyl
Laik
Laik

Post autor: myszyl » 24 gru 2017, 15:18

najtańsze podróże to takie w które wyruszamy autostopem :) mi się bardzo to podoba

welek
Laik
Laik

Post autor: welek » 25 gru 2017, 16:25

ja staram się podróżować tanio, ale zazwyczaj mi nie wychodzi ;(

majka.mitrega
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: majka.mitrega » 27 gru 2017, 13:08

Pamiętajcie tylko, że niska cena to jeszcze nie wszystko.

zix
Amator
Amator

Post autor: zix » 26 sty 2018, 11:42

Ja też, zazwyczaj robię wszystko kilka miesięcy wcześniej. Wakacje na przykład planuję i ogarniam w lutym/marcu, bo im później tym mniej noclegów i do tego zostają te droższe.

morelka23
Amator
Amator

Post autor: morelka23 » 02 mar 2018, 19:22

Jeżeli nie wybraliście jeszcze kierunku na wakacje to polecam poczytać sobie artykuł na tym blogu https://nianio.com.pl/mojito-cygara-i-s ... -karaibow/ Ja zawsze inspiruje się takimi wpisami gdy nie wiem gdzie kierować swoje nogi na wakacje :) Bardzo mi to pomaga bo z natury jestem osobą nie zdecydowaną.

smerfetkablond
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: smerfetkablond » 13 kwie 2018, 11:11

Chciałabym odwiedzić Londyn, ale skorzystać z tanich lotów, jeżeli uda się takie znaleźć. Jesteście w stanie pomóc mi w tym temacie? Szukam porad na ten temat w sieci, znalazłam taki wpis http://podsuwam.pl/tanie-loty-do-londyn ... rezerwowac, ale może macie swoje doświadczenia, które pomogłyby mi w zaplanowaniu tej podróży?

sebe
Amator
Amator

Post autor: sebe » 13 kwie 2018, 11:27

Ja też mam problem ze zorganizowaniem sobie tanich wakacji. Czasem gdy słyszę za jakie śmieszne pieniądze podróżują znajomi to aż nie mogę uwierzyć. Wydaje mi się, że to kwestia dobrego rozeznania i śledzenia różnych ofert i stron chociażby na facebooku. Tam można znaleźć wiele okazji. Poza tym jak ktoś ma doświadczenie w podróżach to wie co warto poszukać samemu a co warto mieć włączone w ofertę.

TytusiK23
Laik
Laik

Post autor: TytusiK23 » 13 kwie 2018, 12:00

Wydaje mi się, że ciężko jest znaleźć jakąś tanią podróż...

sophyn
Amator
Amator

Post autor: sophyn » 22 kwie 2018, 02:19

zix pisze:
Ja też, zazwyczaj robię wszystko kilka miesięcy wcześniej. Wakacje na przykład planuję i ogarniam w lutym/marcu, bo im później tym mniej noclegów i do tego zostają te droższe.
Ja robię podobnie i jestem zadowolona z tego sposobu.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 09 maja 2018, 09:55

Serwis turystyczny Esky ostatnio zaobserwował spadek cen biletów i większą częstotliwość lotów. Moim zdaniem to dobrze, gdyż teraz ludzi na więcej stać i to odbija się na biurach turystycznych i serwisach online. A świadczy chyba tylko o tym, że Polakom żyje się lepiej:-).

jolamiodulak
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: jolamiodulak » 09 maja 2018, 17:17

Ja w tym roku wybieram się z moim partnerem w podróż stopem nad polskie morze, a następnie do Niemiec. Oboje zawsze chcieliśmy coś takiego zrobić i teraz w końcu przydarzyła się okazja do tego. Jesteśmy tym bardzo nabuzowani i nie możemy się doczekać. Myślę, że to idealna opcja dla kogoś odważnego i poszukującego prawdziwych wrażeń w podróży.

lukasso
Laik
Laik

Post autor: lukasso » 14 maja 2018, 11:56

Tanie loty oczywiście się przydają, ale warto też mieć namiar na tanią wypożyczalnię samochodów. Mi znajoma podesłała ofertę promocyjną tej firmy:
https://car-rental.pl/promocje/
Okazało się, że dostałem rabat za to, że jestem nowym klientem co mnie bardzo ucieszyło :)

Zofia90
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Zofia90 » 18 maja 2018, 10:01

Ja jestem mistrzynią w tanim podróżowaniu :) W tym roku spędzamy wakacje w Trójmieście, bo tu http://www.dhapartamenty.pl/ trafiliśmy na bardzo tani nocleg o bardzo wysokim standardzie. Nie mieszkamy daleko więc i dojazd nie wyniesie nas bardzo dużo pieniędzy. Oby tak dalej :)

andrzej1456
Laik
Laik

Post autor: andrzej1456 » 20 maja 2018, 10:12

Mnie się wydaje, że tanie podróże to są kamperem, najlepiej jak ma się swój. A jak nie to można wypożyczyć. Nie płacimy wtedy za noclegi oraz samoloty. Brak również ograniczenia co do terminów. Ja korzystałem z kampery Rzeszów http://wynajem-kampera.pl/oferta/ . Fajne pojazdy w przystępnej cenie. Dla mnie super taka forma podróżowania.

ZosiaJan
Stylista
Stylista

Post autor: ZosiaJan » 22 maja 2018, 21:06

Jeśli chodzi o perełki to ja zawszę szukam takich perełek na https://tripkiller.pl/. Byłam już na kilku wyjazdach od nich i serdecznie Wam polecam. Wystarczy znaleźć pasującą ofertę i porównać ceny z innymi stronami. Tripkiller po prostu jest najlepszy!

vaiybora
Amator
Amator

Post autor: vaiybora » 25 maja 2018, 09:27

Very nice topic really ! I apperciate your topic,keep sharing more information.

ดูหนัง

:P :P :P

lee Yuu
Amator
Amator

Post autor: lee Yuu » 09 cze 2018, 13:41

Jest wiele ciekawych propozycji na tanie podróżowanie, nie trzeba od razu lecieć na all inclusive :) np taki wypoczynek https://www.arbuziaki.pl/magiczne-ogrody-w-janowcu/ Może okazać się o wiele lepszym rozwiązaniem dla całej rodziny niż siedzenie w 5cio gwiazdkowym hotelu.

Baby67
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Baby67 » 17 cze 2018, 08:20

Witam, a orientujecie się może, gdzie można załatwić sobie stosunkowo tani lot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Trochę się naczytałam ostatnio, zwłaszcza o Dubaju, na blogu Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/ i pomyślałam, że warto byłoby się tam wybrać przynajmniej raz w życiu ;) A Wy byliście kiedyś w tamtych stronach? Co Waszym zdaniem warto byłoby tam zobaczyć? Podobało Wam się?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków