Strona 1 z 1

Jaka lokalna reklama dla firmy?

: 22 sie 2019, 19:15
autor: Kythertan
Czy macie może jakieś ciekawe pomysły na lokalną reklamę rodzinnej firmy?

Re: Jaka lokalna reklama dla firmy?

: 23 sie 2019, 20:01
autor: kazmin55
A może reklama świetlna na budynku gdzie siedziba firmy się znajduje? Moim zdaniem taka lokalna reklama będzie miała możliwość trafić do wielu odbiorców. Możesz zamówić na przykład jakieś podświetlane i litery przestrzenne wrocław i z nich wykonac taki szyld. Będzie je widać z daleka, a do tego będą wyglądały ciekawie i atrakcyjnie. Co o tym sądzicie?

Re: Jaka lokalna reklama dla firmy?

: 27 sie 2019, 11:40
autor: olkakrejzolka
Myślę, że najlepsze są różnego rodzaju banery, plakaty i ogólnie reklama wizualna. To najbardziej zaciekawia potencjalnych nowych klientów. U mnie świetnie sprawdzają się banery podłogowe, coś takiego: https://www.jansen-display.pl/baner-pod ... oor-window. Wszystko zależy jakie masz możliwości w miejscu, gdzie prowadzisz firmę, ale jeśli tylko masz taką możliwość, to naprawdę jest to bardzo skuteczne, bo klienci wręcz z ciekawości zaglądają i później korzystają z oferty. :)

Re: Jaka lokalna reklama dla firmy?

: 04 wrz 2019, 08:57
autor: Baby67
Moim zdaniem w dalszym ciągu dobrze sprawdzają się tradycyjne ulotki - zwłaszcza, jeśli chodzi o pozyskanie lokalnych klientów. Wydruk takich dobrych jakościowo ulotek możecie zlecić w drukarni internetowej https://www.diamond-druk.pl. Działa ona na rynku już od dłuższego czasu, oprócz wysokiej jakości oferuje też szybki czas realizacji zamówienia i niskie ceny, także atrakcyjne rabaty ;) Tak więc polecam ;)

Re: Jaka lokalna reklama dla firmy?

: 06 wrz 2019, 09:33
autor: fiona2606
Tak naprawdę to każdy pomysł na reklamę firmy przyniesie jej z pewnością jakieś korzyści

Re: Jaka lokalna reklama dla firmy?

: 07 wrz 2019, 12:29
autor: dervak
Mimo, że żyjemy w dobie internetu to lokalna reklama nadal ma bardzo duże znaczenie. Polecam od siebie sprawdzić ofertę firmy https://www.retio.pl/ która współpracuje z największymi markami w Polsce, a także oferuje darmową wysyłkę na terenie całego kraju. Staramy się teraz urządzić profesjonalnie nasze stoiska promocyjne i w ich ofercie znalazłem to, co może okazać się bardzo pomocne. Co o tym sądzicie?

Re: Jaka lokalna reklama dla firmy?

: 15 wrz 2019, 19:55
autor: Adrianna34
Warto także zadbać o reklamą w internecie, która również skupi się na promocji lokalnej. Umożliwi Wam to współpraca z taką firmą jak https://bitec.net.pl/ która zajmuje się pozycjonowaniem. Dzięki temu dotrzecie do większego grona klientów, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani danym produktem, bądź usługą.

Re: Jaka lokalna reklama dla firmy?

: 17 wrz 2019, 14:13
autor: amelia55
Lokalna reklama jest oczywiście bardzo ważna ale koniecznie trzeba też pomyśleć o reklamie w sieci. To zadanie jednak warto zlecić sprawdzonej agencji marketingowej. Dobrym wyborem będzie Agencja MTWeb, z której ofertą zapoznacie się tu: https://mtweb.pl/pl/.

Re: Jaka lokalna reklama dla firmy?

: 26 wrz 2019, 13:18
autor: florentynka
Ulotki, bannery, billboardy, ścianki reklamowe... Możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Na https://aspiro.net.pl/ znajdziesz wskazówki dotyczące reklamy i prowadzenia firmy. Na Twoim miejscu zajrzałabym tam i poczytała trochę na temat marketingu.

Re: Jaka lokalna reklama dla firmy?

: 27 wrz 2019, 22:10
autor: ankafins
No niekoniecznie ja to bym zainwestowała w agencję marketingową.Taka agencja potrafi bardzo skutecznie wypromować firmę lub produkt.Wiem co mówię bo moja znajoma korzystała z http://amplifying.pl/ Dzięki róznym narżedziom marketingowym i między innymi właśnie przez amplifying, mają większe pole do manewru. W necie mogą bezpośrednio prowadzić konwersacje z potencjalny klientami.To bardzo skuteczny sposób na reklamę.