Nowy kominek do domu

Piszcie o czym chcecie
Kythertan
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Nowy kominek do domu

Post autor: Kythertan » 22 sie 2019, 19:09

Zdecydowałem się wymienić u siebie w domu kominek na większy i chciałem się was zapytać gdzie mozna kupić dobrej jakości produkty tego typu. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep?

kazmin55
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Re: Nowy kominek do domu

Post autor: kazmin55 » 22 sie 2019, 20:55

Jeśli chodzi o sklepy, w których możesz kupić dobrej jakości kominki to na pewno warto jest zajrzeć tutaj https://kominki.ratur.com.pl/ . Mój znajomy niedawno kupował u nich kominek do swojego domu i z tego co wiem to był on z niego bardzo zadowolony. Sam widzę, że mają na prawde korzystne cenowo oferty, więc polecam Ci sprawdzić.

Toffia32
Laik
Laik

Post autor: Toffia32 » 22 sie 2019, 20:57

Warto czasem coś zmienić w swoim życiu.

__

płytki podłogowe do salonu

myszun
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: myszun » 22 sie 2019, 22:43

Kominek to świetna sprawa- nie dość że zyskuje się niepowtarzalny klimat w domu, jest też dodatkowym źródłem ciepła, ale czy zastanawialiście się jak nie przepłacać za ogrzewanie posiadając kominek? Bo ja o wszem, i z tego co się już zdążyłem zorientować warto byłoby zainstalować od razu tzw. bufor. Zbiorniki buforowe umożliwiają optymalne wykorzystanie energii cieplnej i opału, przechwytują nadmiar ciepła i automatycznie uwalniają wtedy, kiedy trzeba.

myszun
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: myszun » 22 sie 2019, 22:43

Kominek to świetna sprawa- nie dość że zyskuje się niepowtarzalny klimat w domu, jest też dodatkowym źródłem ciepła, ale czy zastanawialiście się jak nie przepłacać za ogrzewanie posiadając kominek? Bo ja o wszem, i z tego co się już zdążyłem zorientować warto byłoby zainstalować od razu tzw. bufor. Zbiorniki buforowe umożliwiają optymalne wykorzystanie energii cieplnej i opału, przechwytują nadmiar ciepła i automatycznie uwalniają wtedy, kiedy trzeba.

Malwina.T
Amator
Amator

Post autor: Malwina.T » 26 sie 2019, 08:13

Ja jeszcze nigdy nie miałam kominka i ostatnio przy planach remontu stwierdziłam, że to idealny czas na jego instalację. Z mężem pojechaliśmy do sklepu, gdzie mają duży wybór i kupiliśmy taki wkład kominkowy: https://www.galeriakominkow.pl/wklad-ko ... 69-00.html Jestem bardzo zadowolona bo sprawdza się super, ma dobrą moc, a do tego długą gwarancję ;)

czapa
Laik
Laik

Post autor: czapa » 27 sie 2019, 20:07

Fajne kominki sa teraz wolnostojące, a wkład mamy ekologiczny, bo wodny, aż ciężko sobie to wyobrazić http://defro.pl ja sama mam taki kominek w mieszkaniu i jestem pod wrażeniem jaki on zgrabny :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków