Jaki podkład na materac kupić?

Piszcie o czym chcecie
Kythertan
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Jaki podkład na materac kupić?

Post autor: Kythertan » 09 sie 2019, 07:17

Czy na forum jest może ktoś kto kupował ostatnio coś takiego jak podkłąd na materac i może mi podpowiedzieć gdzie szukać takich rzeczy w dobrej cenie i dobrej jakości?

tola299
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Jaki podkład na materac kupić?

Post autor: tola299 » 09 sie 2019, 07:57

Od siebie moge tylko polecić Ci abys zajrzał do tego sklepu https://ochraniacz-na-materac.pl/podkla ... 0x220.html . W ofercie mają bardzo dobrej jakości podkłady i ochraniacze w wielu róznych rozmiarach, a z racji tego że ceny są korzystne, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie

michaelo82
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: michaelo82 » 19 sie 2019, 13:50

Mi się wydaje, że najlepsza opcją jest po prostu popytanie po różnych sklepach. Już wyjaśniam dlaczego. Otóż bardzo często na forach internetowych wypowiadają się laicy w temacie - na pewno jest takie niebezpieczeństwo w wątku tego typu na forum fryzjerskim :D :D :D . Z tego co się orientuję z własnego doświadczenia to te rozmaite artykuły blogowe, które się czyta w necie, też średnio przybliżają temat - chyba, że są publikowane na stronach internetowych firm, które specjalizują się w temacie materacy.
Jakbyście chcieli popytać o materace, to zajrzyjcie sobie do tego salonu:
Komfort Snu - Materace i Łóżka
85-738 Bydgoszcz
ul. Karola Szajnochy 2
https://salonsnu.pl/

Marissa
Laik
Laik

Post autor: Marissa » 19 sie 2019, 14:23

Świetnie, że dzielicie się wskazówkami również w takich kwestiach.

Kromi
Amator
Amator

Post autor: Kromi » 04 sty 2020, 16:18

Podkładu przyznam szczerze nigdy nie kupowałam, ale bardzo mi dał do myślenia ten artykuł w kwestii pokrówców na materace https://zwierciadlo.pl/lifestyle/wygodny-sen-przez-lata Dawniej nie zwracałam na to uwagi, teraz muszę chyba zrewidować swoje podejście. A podkłady na materac to nie są jakieś kwestie medyczne?

cerceilannister69
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: cerceilannister69 » 17 sty 2020, 19:22

Ja jeszcze nie wiem czy zdecydować się na materac lateksowy czy też kieszeniowy. Jakbyście mieli wybrać coś spośród tych dwóch to co byście wybrali? Przeglądałam już propozycje sobie od sklepu internetowego : new-hever.pl Mają tu dosyć niskie ceny na materace. Dajcie znac, co o tym sądzicie.

kaliber
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kaliber » 27 sty 2020, 21:26

Ja akurat podkładu nie używam, ale może faktycznie kiedyś w przyszłości się nad nim zastanowię. Jak na ten moment najbardziej pasuje mi spanie na materacu https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na ... -do-spania dzięki któremu wiem, że jestem w stanie porządnie się wyspać.

Awatar użytkownika
britney01
Laik
Laik

Post autor: britney01 » 07 kwie 2020, 14:21

Najtańsze materace na rynku kosztują grosze. Niestety w związku z tym nie powinniśmy się spodziewać tego, że zapewnią użytkownikom najwyższy komfort snu. Z tym bywa niestety kiepsko i jeśli zależy nam na wygodzie, to musimy przeznaczyć na zakup materaca wyższą kwotę.

Awatar użytkownika
Rafi81
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Rafi81 » 07 kwie 2020, 16:14

Najistotniejsze zadanie jakie musi spełniać materac to odpowiednie podparcie kręgosłupa, dlatego powinien on być dostosowany przede wszystkim do wzrostu i wagi ciała. Dość powszechna jest opinia, że materac powinien być jak najtwardszy. Pogląd ten pochodzi z czasów, kiedy stosowano proste sprężyny bonnelowe, trawy morskie i włókno kokosowe, a synonimem trwałości i jakości, była twardość.
Usługi transportowe - Montaż maszyn i urządzeń.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków