Strona 1 z 1

Stylizacja rzęs

: 05 lip 2019, 17:15
autor: sienna_081
Czy któraś z Was brała może ostatnio udział w jakimś szkoleniu albo kursie dotyczącym stylizacji rzęs? Bardzo interesuje mnie to zagadnienie, bo chciałabym również zajmować się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs w ramach świadczonych usług kosmetycznych. To jest obecnie popularny zabieg i sporo kobiet się na niego decyduje. Dlatego wydaje mi się, że opłaci mi się włączyć taką usługę do swojego salonu. Będę wdzięczna za pomoc.

Re: Stylizacja rzęs

: 11 lip 2019, 21:07
autor: Olga9666
Myślę, że wybranie się na taki kurs to bardzo dobra decyzja. Z pewnością koszt takiego kursu bardzo szybko Ci się zwróci bo zainteresowanie takimi zabiegami jest ogromne. Ze swojej strony mogę Ci polecić ten kurs - https://noblelashes.pl/_cms/view/27/informacje.html lub ewentualnie jeszcze taki - http://www.centrummelsa.pl/kursy/przedl ... -rzes.html. Każda z tych opcji jest godna uwagi i zapewni Ci nabycie odpowiednich kwalifikacji i umiejętności. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowane instruktorki. Ich doświadczenie i umiejętności pozwolą Ci nauczyć sie w szybki i skuteczny sposób najczęściej wybieranych metod przez klientki.

Re: Stylizacja rzęs

: 12 lip 2019, 16:21
autor: Betty.Bob
Z proponowanych kursów chyba bardziej skłaniałabym się ku Noble Lashes. Kursy nie są długie, ale za to obfituję w wiedzę i ćwiczenia praktyczne. Po takim kursie na pewno będziesz umiała wystilizować rzęsy swoim klientom. Oczywiście tutaj także liczy sie doświadczenie, które zyskasz z czasem oraz wprawa, która również przyjdzie po kilku prawidłowo wykonanych zabiegach. A na ich brak na pewno nie będziesz narzekać bo nawet wśród moich koleżanek co druga nosi sztuczne rzęsy i nie wyobraża sobie żeby przestać.