Jak się zmotywować do odchudzania ?

Piszcie o czym chcecie
elabarbara
Mistrz
Mistrz

Jak się zmotywować do odchudzania ?

Post autor: elabarbara » 27 cze 2019, 07:04

Hejka. Zauważyłam ostatnio że przytyłam i to sporo. Chciałabym wypróbowac dobrą dietę, myślałam o białkowej. Problem w tym,że nie wiem jak się zmotywować? Bardzo lubię dobre jedzenie i nigdy niczego sobie nie odmawiałam. Boję się,że zacznę się odchudzać i mimo tego,że nie wolno to zjem jakieś ciacho,czy dobry obiad. Nic mnie nie motywuje. Wmawiam sobie,że inni są grubsi,że wcale nie wyglądam tak źle,że jeszcze zdążę schudnąć etc. Co robić? Jak się zmotywować?Jak się wziąć w garść i zrobić coś z tymi kilogramami?

gargamel
Laik
Laik

Re: Jak się zmotywować do odchudzania ?

Post autor: gargamel » 27 cze 2019, 10:01

Nie znam takiej osoby, która podczas całego procesu odchudzania nie miała chwili załamania i zwątpienia. To normalny odruch. Więc nie załamuj się, gdy masz ochotę na coś słodkiego, gdyż organizm musi się przyzwyczaić do czegoś nowego. Jeśli obawiasz się bardzo tego podjadania to może stosuj preparaty zmniejszające odczucie głodu. Tylko trzeba pamiętać,że żadne tabletki nie zastąpią zbilansowanej diety i wysiłku fizycznego. One mogą jedynie wspomóc nasz organizm do większego wysiłku i szybszego spalania tłuszczyku. Jeśli potrzebujesz sposobu do motywacji to po prostu spójrz w lustro i wtedy na pewno motywacja sama się znajdzie :)

kiełki
Laik
Laik

Post autor: kiełki » 27 cze 2019, 16:03

Zmotywowanie się do odchudzania czy też do uprawiania sportu to zmora niejednej z nas. Ja szukałam motywu do działania przez parę miesięcy aż mój mąż powiedział,że albo wezmę się za siebie albo on mi w tym pomoże. I tak wykupił mi karnet na fitness i basen. I tak zaczęłam tam chodzić aż w końcu wciągnęłam się w te codzienne treningi. Z czasem przeszłam na zdrową żywność i przyznam że to na prawdę działa. Na moje urodziny mąż kupił mi suplement diety, taki który wspomaga organizm przy większym wysiłku i kilogramy lecą w dół.

jagna0
Amator
Amator

Post autor: jagna0 » 27 cze 2019, 17:09

Zdrowo się ruszając można wiele osiągnąć. Co do suplementów diety, to możesz stosować takie http://wxnlabs.com/ , wspomniane już spalacze tłuszczu, tylko nie powiedziałabym, że każdy może je stosować. Jednak opierają się na pobudzaniu receptorów androgenowych , które jednak muszą być w odpowiedniej harmonii z ciałem. Ja bym zalecała ostrożność. Pamiętaj, żeby nie przesadzać też z ilością specyfików - one mają swoje maksymalne dawkowanie.

Dzesika
Amator
Amator

Post autor: Dzesika » 27 cze 2019, 22:04

Ja totalnie juz sobie z tym sama nie radzilam, dlatego zglosilam sie do kliniki https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/dietetyka/ do dietetyka i tam rozplanowali mi plan zywieniowy tak totalnie pod moj organizm. naprawde niesamowite to jest, bo wreszcie nie odczuwam, ze jestem na diecie, tylko po prostu zmienilam nawyki zywieniowe! a efekty sa!

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 28 cze 2019, 09:00

No nie wiem... może wypadałoby pomyśleć o swoim zdrowiu?

alutka90
Mistrz
Mistrz

Post autor: alutka90 » 28 cze 2019, 11:34

Mnie do odchudzania motywuje sukienka, którą sobie kupiłam na wesele kuzynki w 2020 roku! Muszę zrzucić do tego czasu 15kg, wierzę , ze mi się uda. Zaczełam od ćwiczeń 3 razy w tygodniu i zdrowej diety, przyznam, ze już widze efekty, moje ciało stało się jedrne. Jedzenie kupuję w super sklepie https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Tapi ... Koala/5243 . Mam nadzieję, że moje porady się wam przydadzą, dajcie znac jak wam izie :)

andżelika9
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: andżelika9 » 13 lip 2019, 19:24

Albo się chce i nam zależy na sylwetce albo nie. Ja ogólnie poszłam na takie zabiegi wyszczuplające - https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ do tego się zmotywowałam i trochę mniej jadłam. No i spodnie rozmiar mniejsze :)

greta544
Laik
Laik

Post autor: greta544 » 17 lip 2019, 13:10

Odchudzanie niestety wcale nie jest takim łatwym zadaniem .

Anes
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Anes » 22 lip 2019, 11:10

ja bardzo dbam o swoje zdrowie - uwielbiam sport :) Jeszcze jakis czas temu chodzilam regularnie na silownie ale stwierdzilam ze to strata czasu i pieniedzy zwlaszcza ze nie zawsze moglam pocwiczyc tam na swoim ulubionym sprzecie. Odkad mam swoj wlasny sprzet sportowy ,ktory zakupilam tutaj https://www.e-insportline.pl/ czuje ze jestem w formie , bo moge spokojnie cwiczyc i dawac z siebie wszystko

Tymoteusz1
Mistrz
Mistrz

Post autor: Tymoteusz1 » 22 wrz 2019, 15:10

Zawsze możesz kupić sobie dobre damskie stroje kąpielowe :D Wtedy już żal będzie siedzieć w domu, kiedy takie stroje leżą w szafie. Ja właśnie w podobny sposób motywuję się do treningów i faktycznie działa ;)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków