Kancelaria, obsługa prawna salonu na śląsku

Piszcie o czym chcecie
Alexis
Amator
Amator

Kancelaria, obsługa prawna salonu na śląsku

Post autor: Alexis » 19 cze 2019, 14:03

Witam was. Potrzebuję skontaktować się z jakąś kancelarią, która pomogłaby mi przy kilku sprawach związanych z moim salonem fryzjerskim. Może nawet do stałej współpracy. I tak jak wyżej - chodzi mi o województwo śląskie.

Robak
Amator
Amator

Re: Kancelaria, obsługa prawna salonu na śląsku

Post autor: Robak » 19 cze 2019, 23:29

To w ogóle dobry pomysł, że o tym pomyślałaś. Ja sam przy prowadzeniu salonu fryzjerskiego stwierdziłem, że takiej pomocy potrzebuję. Znajomi, który mają swoją firmę, doradzili mi kancelarię adwokacką Wojas Pawlak. Powinno Ci odpowiadać, bo właśnie stacjonują w Gliwicach.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 21 sie 2019, 18:34

Ze swojej strony szczerze mogę podrzucić linka do strony http://suwka.pl/ . Jest to jedna z kancelarii, która zajmuje się obsługą prawną nieruchomości. Współpracuje z nimi naprawdę już od dłuższego czasu i przekonałam się w tym okresie, że pracuje tam bardzo dobrze wyszkolona grupa specjalistów, którzy są mocno pomocni we wszelkich problemach prawnych, a także zajmują się nieruchomościami od strony wszelkich formalności. Myślę, że wpis będzie pomocny i z niego skorzystacie ;)

stalowa
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: stalowa » 23 sie 2019, 10:18

O widzisz, mogę podać Ci namiary na kancelarię do obsługi prawnej salonu bo kancelaria zamówienia publiczne ogarniała w firmie mojej siostry, wiem że są skuteczni i zajmują się kompleksowo obsługą prawną firm

alten
Laik
Laik

Post autor: alten » 23 sie 2019, 13:46

nie kojarzę niestety nic dobrego w tym zakresie

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków