Kancelaria, obsługa prawna salonu na śląsku

Piszcie o czym chcecie
Alexis
Amator
Amator

Kancelaria, obsługa prawna salonu na śląsku

Post autor: Alexis » 19 cze 2019, 14:03

Witam was. Potrzebuję skontaktować się z jakąś kancelarią, która pomogłaby mi przy kilku sprawach związanych z moim salonem fryzjerskim. Może nawet do stałej współpracy. I tak jak wyżej - chodzi mi o województwo śląskie.

Robak
Amator
Amator

Re: Kancelaria, obsługa prawna salonu na śląsku

Post autor: Robak » 19 cze 2019, 23:29

To w ogóle dobry pomysł, że o tym pomyślałaś. Ja sam przy prowadzeniu salonu fryzjerskiego stwierdziłem, że takiej pomocy potrzebuję. Znajomi, który mają swoją firmę, doradzili mi kancelarię adwokacką Wojas Pawlak. Powinno Ci odpowiadać, bo właśnie stacjonują w Gliwicach.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 21 sie 2019, 18:34

Ze swojej strony szczerze mogę podrzucić linka do strony http://suwka.pl/ . Jest to jedna z kancelarii, która zajmuje się obsługą prawną nieruchomości. Współpracuje z nimi naprawdę już od dłuższego czasu i przekonałam się w tym okresie, że pracuje tam bardzo dobrze wyszkolona grupa specjalistów, którzy są mocno pomocni we wszelkich problemach prawnych, a także zajmują się nieruchomościami od strony wszelkich formalności. Myślę, że wpis będzie pomocny i z niego skorzystacie ;)

stalowa
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: stalowa » 23 sie 2019, 10:18

O widzisz, mogę podać Ci namiary na kancelarię do obsługi prawnej salonu bo kancelaria zamówienia publiczne ogarniała w firmie mojej siostry, wiem że są skuteczni i zajmują się kompleksowo obsługą prawną firm

alten
Laik
Laik

Post autor: alten » 23 sie 2019, 13:46

nie kojarzę niestety nic dobrego w tym zakresie

Awatar użytkownika
dlugowlosa1
Mistrz
Mistrz

Post autor: dlugowlosa1 » 11 paź 2019, 11:38

Kancelarii prawnych jest dosyć sporo, dlatego rozumiem skąd problem z wyborem tej właściwej. Jednak myślę, że mogę w tym zakresie pomóc. Wejdźcie sobie na stronę http://trivo.pl/obsluga-prawna-firmy-czy-warto/. Jest to bardzo wartościowy artykuł, który w znacznym stopniu ułatwi Wam poszukiwania, dzięki zawartym cennym wskazówkom.

bierendaa
Amator
Amator

Post autor: bierendaa » 08 lis 2019, 08:54

Może tu także oferta od http://adwokat-nawojski.pl może was zainteresować. W tej kancelarii adwokackiej będziecie mogli liczyć na pomoc prawną na bardzo wysokim poziomie. Z tego co widziałam to także można tu otrzymać pomoc prawną online

Miki
Amator
Amator

Post autor: Miki » 04 gru 2019, 13:17

Teraz dużo adwokatów oferuje swoje usługi na terenie całej Polski, więc niekoniecznie musisz szukać specjalisty na śląsku, tym bardziej że nie jest łatwo znaleźć dobrego prawnika do prowadzenia spraw firmowych. Nas w tym zakresie wspiera pani radca prawny Magdalena Adamczewska - http://www.adamczewska.com.pl/ . Ma ogromną wiedzę i doświadczenie jeśli chodzi o prawo administracyjne. Jej kancelaria zapewnia obsługę na najwyższym poziomie.

pomysl
Amator
Amator

Post autor: pomysl » 20 gru 2019, 16:46

Moim zdaniem trudne sprawy sądowe wymagają pomocy dobrego adwokata. Myślę, że warto wybrać kogoś takiego jak Pani Monika Soszka: https://www.adwokat-soszka.pl/prawo-pracy/. Widać, że ma duże doświadczenie i wie jak postępować w różnych skomplikowanych sprawach. Myślę, że mało kto tak dobrze zna prawo, żeby samemu sobie poradzić w takich sytuacjach, dlatego warto zaufać doświadczeniu profesjonalisty. Moim zdaniem warto zapoznac się z ofertą i w razie potrzeby skorzystać. Myślę, że taka osoba doświadczona może dużo pomóc.

wiola438
Stylista
Stylista

Post autor: wiola438 » 13 sty 2020, 21:37

W Trójmieście mec. Cejrowski zajmuje się również obsługa prawna firm, możesz podpytać bo wiele spraw da sie załatwić na odległość.

teklazz
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: teklazz » 01 lut 2020, 21:08

wiola438 o mec. Cejrowskim mówi się i chwali go nie tylko w Trójmieście. Można skontaktować się z nim za pośrednictwem Facebooka chociażby, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi

jasiepytamo
Amator
Amator

Post autor: jasiepytamo » 07 kwie 2020, 21:58

A czy potrącenie z wynagrodzenia chorobowego też wchodzi w zakres kompetencji tego prawnika ??

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków