miejsce na rodzinny wypoczynek na Mazurach

Piszcie o czym chcecie
lolka
Czeladnik
Czeladnik

miejsce na rodzinny wypoczynek na Mazurach

Post autor: lolka » 07 lut 2019, 14:11

Hej :) Chciałabym w najbliższym czasie zabrać rodzinkę gdzieś na weekend. Pomyślałam o Mazurach bo rzadko tam bywamy. Może polecicie jakiś dobry ośrodek przystosowany dla rodzin z dziećmi ? jakieś atrakcje, dobra kuchnia i odpowiednie warunki noclegowe. Z góry dzięki :)

opusia90
Czeladnik
Czeladnik

Re: miejsce na rodzinny wypoczynek na Mazurach

Post autor: opusia90 » 12 lut 2019, 15:16

lolka Mazury to świetny kierunek, też najchętniej odwiedzam te okolice. Sprawdzonych miejscówek mam kilka. Jakbym miała polecic jedno konkretne miejsce to byłby to pewnie Bajkowy Zakatek ( w m. Guzowy Piec).

nikitka
Amator
Amator

Post autor: nikitka » 15 lut 2019, 19:09

też polecam Bajkowy Zakątek :) byłam tam co prawda z przyjaciółką w SPA ale wiem, ze mają sporo ciekawych atrakcji także dla najmłodszych więc dzieci nie powinny się nudzić :) bardzo fajne miejsce :)

lolka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: lolka » 21 lut 2019, 16:15

ok dziewczyny bardzo Wam dziękuje za namiar już lece na ich stronę i sobie wszystko obejrze. Pierwsze fotki robią niezłe wrażenie :) tylko jestem ciekawa jak u nich z terminami ?

Tosea56
Laik
Laik

Post autor: Tosea56 » 25 lut 2019, 17:15

Sama z chęcią sprawdzę wasze miejscówki.

__

https://www.praca-biznes.pl/

KrystiKarmo
Laik
Laik

Post autor: KrystiKarmo » 25 lut 2019, 17:46

Ja własnie za bardzo nie przepadam za Mazurami.

anter
Laik
Laik

Post autor: anter » 25 lut 2019, 18:56

ja polecam Mikołajki, według mnie to najpiękniesjze miesjzce

nikitka
Amator
Amator

Post autor: nikitka » 01 mar 2019, 11:06

a dla mnie Mikołajki są niestety przereklamowane... za dużo ludzi, w Mazurach najbardziej cenie sobie właśnie tą cisze i tą możliwość obcowania z przyrodą :) a jeśli chodzi o terminy w bajkowym zakątku to wiadomo, że w sezonie jest trudniej o wolny domek czy pokój ale warto próbować. ja zawsze sprawdzam na bookingu :)

lolka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: lolka » 19 mar 2019, 09:42

ja też staram się omijać szerokim łukiem te najbardziej popularne turystycznie miasta. Wyjeżdzam na mazury przede wszystkim by odpocząć od tego zgiełku. I dzieki nikitka za sugestie nt bookingu. Już mam zarezerwowany pobyt dla cąłej rodzinki na drugą połowę lipca :)

Aniela
Amator
Amator

Post autor: Aniela » 10 kwie 2019, 09:25

A co myślicie o tym by wynająć kamper, np. tutaj jest fajna oferta - https://kampery-wynajem.pl/ i zamiast urlop spędzić w jednym miejscu trochę pojeździć po Polsce? Bo mnie takie spędzenie urlopu wydaje się bardzo przyjemne i co najważniejsze ciekawe. Można zobaczyć wiele miejsc i cały czas mieć zapewniony komfort. Cenowo też to wyjdzie korzystniej niż wynajmowanie kwater. Tym bardziej, że w sezonie czasami o dobre kwatery ciężko i trzeba je wcześniej rezerwować. A z takim kamperem jedziesz gdzie chcesz i kiedy chcesz.

alutka90
Mistrz
Mistrz

Post autor: alutka90 » 14 kwie 2019, 14:41

Może zastanów się nad wynajmem krótkoterminowym? Myślę , że czasem to się bardziej opłaca więcej na ten temat znajdziesz w https://inwestujwnieruchomosci.pl/krotk ... ym-polega/ . Jakie jest wasze zdanie w tym temacie? :)

Sniezka
Laik
Laik

Post autor: Sniezka » 15 kwie 2019, 17:57

Bardzo nie lubię wszelkiego rodzaju ośrodków, pensjonatów czy hoteli, denerwują mnie tłumy ludzi kręcące się po tego typu obiektach. Być może dlatego, że od dziecka mieszkam w domu jednorodzinnym i nie lubię ciasnych pokoi i odgłosów dobiegających zza ściany. Z tego powodu zazwyczaj wybieram noclegi w tego typu domkach http://www.domki-holenderskie.org/kateg ... enderskie/ Lubię to, że dają prywatność i swobodę.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków