Jakie buty na upały Klapki czy sandały?

Piszcie o czym chcecie
danka88
Czeladnik
Czeladnik

Jakie buty na upały Klapki czy sandały?

Post autor: danka88 » 17 lip 2018, 12:43

Jakie buty najbardziej lubicie nosić w upalne dni? w czym czujecie się najbardziej komfortowo?

na ulicach różnorodność, od klapek po adidasy a nawet widziałam kobiety w spódniczkach mini i kozakach takich powiedzmy letnich...

ja w upały wybieram japonki i sandałya najlepiej to na boso:P

kasiapaster
Amator
Amator

Re: Jakie buty na upały Klapki czy sandały?

Post autor: kasiapaster » 17 lip 2018, 13:25

Jeśli miała bym wybierać miedzy klapkami czy sandałami. To postawiła bym na sandały, ale bardziej podstawiła bym na buty na koturnie takie jak można znaleźć w zoio. Myślę, że sandały na koturnie mogły być wtedy wyborem, na który bym się pokusiła. Nie jestem zbytią fanką klapek.

Awatar użytkownika
furtadka
Czeladnik
Czeladnik
Kontaktowanie:

Post autor: furtadka » 17 lip 2018, 19:56

Klapki
sandałki
japonki

Generalnie tak aby mieć jak najmniej na stopach. Czuje się o wiele bardziej komfortowo jak mam przewiew tam na dole :) I również najchętniej bym chyba chodziła na bosaka
Jesli szukasz dla siebie wygodnych bucików na lato to polecam zajrzeć sobie koniecznie do Answear bo aktualnie są tam spore wyprzedaże:
https://answear.com/p/klapki-i-sandaly-2692-k.html

Zamówiłam tam sobie ostatnio takie:
Obrazek
Jeśli z czymś się borykasz, rozejrzyj się dookoła, a zobaczysz, że wszyscy ludzie z czymś się borykają i że dla nich jest to równie trudne, jak dla ciebie.

Postzunia
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Postzunia » 19 lip 2018, 10:18

Jeśli chodzi o obuwie to kupuję ostatnio w jednym sklepie https://www.czasnabuty.pl/ Mają świetny wybór i przystępne ceny a poza tym często robią różnego typu promocje. Poza tym wysyłka jest ekspresowa i wszystko jest o czasie.

Roarrra
Amator
Amator

Post autor: Roarrra » 25 lip 2018, 19:15

Jeżeli chodzi o mężczyzn to nie jestem zwolenniczką sandałów, dużo bardziej podobają mi się klapki albo nawet i japonki. Prowadzę mały sklep obuwniczy i mogę powiedzieć, że coraz rzadziej faceci sięgają po sandały, jednak oczywiście dalej to robią. W moim przypadku najlepszą opcją to zaopatrywania się w towar jest hurtownia butów męskich łódź może komuś też przyda się właśnie ta oferta na bardzo porządne i tanie buty w sieci

dolores
Laik
Laik

Post autor: dolores » 31 lip 2018, 15:50

Nie ma sie co oszukiwac .. kazda z nas ma troche inne preferencje. Nie mozna nikomu narzucac tego co ma nosic .. jedynie mozna przedstawic swoje stanowisko w tej sprawie. W moim odczuciu o wiele bardziej komfortowe sa sandaly z odkrytymi palcami. Przy takich temperaturach jakie teraz mamy mozna ladnie sie w nich opalac. Warto postawic na jakosc kupujac wyroby jedynie skorzane .. ja w tych samych chodze juz trzeci sezon i sa praktycznie jak nowe. Przegladalam ostatnio oferte sklepu w ktorym go kupilam swego czasu ( mowa o https://www.primamoda.com.pl/buty-damsk ... ndaly.html ) i widze maja kolejne bardzo atrakcyjne promocje. Jesli szukacie duzego wyboru to proponuje wlasnie tam zajrzec. Z mojej strony to wszystko, pozdrawiam.

Kia
Amator
Amator

Post autor: Kia » 30 sie 2018, 14:44

Na sandałki i klapki macie teraz super przeceny w sklepie Nico https://nico.com.pl/1099-obuwie . Tutaj sa bardzo dobre ubrania i to nie tylko obuwie ;)

Annnuna
Laik
Laik

Post autor: Annnuna » 30 sie 2018, 21:24

Wybrałabym sandały, bo pasują do wszystkiego, a oprócz tego są wygodne i eleganckie. Osobiście noszę buty na koturnie. Miałam przez dwa sezony takie, które mnie w ogóle nie obcierały niezależnie od temperatury.

Meggi
Amator
Amator

Post autor: Meggi » 18 wrz 2018, 11:17

Myślę,że na lato najwygodniejsze są sandały na płaskiej podeszwie. Niestety, gdy temperatura jest dość wysoka, ciało się poci, stopy również, a wtedy noga nam się ślizga, ociera i powstają rany. Płaskie obuwie może również wyglądać stylowo i elegancko, łącząc je z fajnymi rzeczami. https://estetino.pl/wszystko-o-plaskich-butach Tu, na blogu można poczytać sobie wiele ciekawych informacji, jak dobrać buty, jak i z czym je łączyć. Warto się zainspirować. :)

Exeter
Laik
Laik

Post autor: Exeter » 18 wrz 2018, 12:40

Ja wolę sandały, klapki to po domu, na plaży czy na basenie tylko :)

hajcia
Laik
Laik

Post autor: hajcia » 18 wrz 2018, 12:49

Zależy w czym jest Ci wygodniej. Ja zdecydowanie bardziej wolę nosić sandały.

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 19 wrz 2018, 08:49

Dla mnie sandały są wygodniejsze. Nie lubię klapek.

Grobelsar44
Laik
Laik

Post autor: Grobelsar44 » 19 wrz 2018, 09:42

Osobiście uważam, że o wiele wygodniejsze są sandały

asia3939
Mistrz
Mistrz

Post autor: asia3939 » 19 wrz 2018, 22:57

Ja całe lato czasami potrafią przechodzić w trampkach. Mogę polecić Wam buty firmy https://butymodne.pl/big-star-p16.html
Ostatnio zmieniony 13 lut 2019, 10:24 przez asia3939, łącznie zmieniany 2 razy.

myszun
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: myszun » 20 wrz 2018, 19:57

Zdecydowanie sandały są wygodniejsze od klapek, np. tzw. sandały trekkingowe.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków