Bezpłatne założenie strony internetowej - promocja usług

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
Marko
Laik
Laik

Bezpłatne założenie strony internetowej - promocja usług

Post autor: Marko » 28 wrz 2012, 08:27

Jeśli chcecie promować swoje usługi fryzjerskie w internecie, to za darmo możecie założyć wizytówkową stronę na http://dlaurody24.pl Serwis oferuje gotowe strony internetowe, uzupełnione treścią i własnym adresem WWW.

Awatar użytkownika
Sabrina12
Laik
Laik

Re: Bezpłatne założenie strony internetowej - promocja usług

Post autor: Sabrina12 » 04 paź 2012, 10:17

świetna oferta! własnie jestem w trakcie zakładania mojego salony i pewnie założe sobie u nich strone;)

mamona
Laik
Laik

Post autor: mamona » 04 gru 2012, 00:25

A nie lepiej promować to w lokalnych katalogach stron www?

peche
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: peche » 11 gru 2012, 22:03

Tylko jak taka darmowa strona www wygląda?
Czy jest faktycznie dobrzej jakości?
Ostatnio zmieniony 13 sie 2013, 11:40 przez peche, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
marikax88
Laik
Laik

Post autor: marikax88 » 13 gru 2012, 12:21

no własnie czy ona jest rzeczywiście darmowa?

karski1
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: karski1 » 05 kwie 2013, 14:31

Dzięki, przyda się. Powinno być więcej takich katalogów dla salonów fryzjerskich i odnowy.

zdoswiadczeniem
Laik
Laik

Post autor: zdoswiadczeniem » 25 wrz 2013, 14:34

Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej firmy, która odpowiednio przystosuje po wykonaniu stronę pod wymagania SEO, a nastepnie zajmie się jej pozycjonowaniem. Mówię o tym ponieważ moja działalność wiele zyskała po takim procesie. Skorzystałem z usług firmy znalezionej w internecie - damtox.pl. Już po dwóch miesiącach miałem mnóstwo wyświetleń mojej witryny firmowej. Jest to dobre rozwiązanie, które polecam wszelkim rozpoczynającym swoją przygodę z promocją usług w internecie/wyszukiwarkach internetowych.

Menzoo
Laik
Laik

Post autor: Menzoo » 26 wrz 2013, 16:25

Oferta jest ciekawqa, pytanie tylko kto będzie administrował twoją strone po jej założeniu?? Myślę że właśnie wtedy pojawią się opłaty , które z nawiązką zwrócą koszt założenia strony , pozdrawiam

jabol997
Laik
Laik

Post autor: jabol997 » 01 paź 2013, 21:38

"Jeśli chcecie promować swoje usługi fryzjerskie w internecie, to za darmo możecie założyć wizytówkową stronę na..."
za darmo pierwszy rok następnie 50zł/rok tego nie ująłeś w swojej reklamie czyli koszt utrzymania w ovh domeny PL, tu mamy stronę na subdomenie a do pozycjonowania najlepsza jest domena .pl. Wolałbym zainwestować w umieszczenie wpisu w dobrym katalogu regionalnym tzn taki który znajduje się w top 10 google pod frazą "fryzjer miejscowość" lub też "salon fryzjerski miejscowość" lub zlecić napisanie strony profesjonalistom i pozycjonowanie jej w wyszukiwarce, najlepiej jak traficie do top 10 na podane powyżej frazy wówczas wasza stronka może rozruszać interes.
Sprawdziłem podaną domenę na frazy największych polskich miast min: fryzjer Gdańsk, fryzjer Warszawa, fryzjer Wrocław, fryzjer Katowice itp i co? nie widać domeny w top 20 z której można by było wejść do subdomen które moglibyście zakupić (po roku) u reklamodawcy. Więc aby Wasza strona była widoczna w necie tak czy siak musielibyście poświęcić dodatkową kasę na pozycjonowanie wykupionej subdomeny. Wolałbym mieć swoją stronę pl i ją pozycjonować oraz dodać się do dobrego katalogu regionalnego.

eliza104
Mistrz
Mistrz

Post autor: eliza104 » 10 paź 2014, 08:28

Wydaję mi się, że jeśli chcemy mieć profesjonalną stronę internetową to jednak powinniśmy ją zlecić profesjonalistom, co niestety trochę kosztuje. Warto też przejrzeć ofertę różnych firm pozycjonujących, które oferują m. in. takie usługi jak copywriting Katowice, marketing szeptany czy content marketing. Teraz bez dobrej strony internetowej, która zajmuje wysoką pozycję w przeglądarce raczej sobie nie poradzimy.

BoWłosMaSwójGłos
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: BoWłosMaSwójGłos » 20 mar 2015, 11:05

No właśnie... Raczej nigdy nie ma nic za darmo, a z katalogami niezależnie od branży trzeba dość ostrożnie. I zalecam dokładne czytanie regulaminu, aby później nie dostać nieoczekiwanej faktury do opłaty...

vaiybora
Stylista
Stylista

New Movie American ''The Greatest Showman''

Post autor: vaiybora » 10 wrz 2018, 09:46

ดูหนังออนไลน์ The Greatest Showman is a 2017 American musical film directed by Michael Gracey in his directorial debut, written by Jenny Bicks and Bill Condon and starring Hugh Jackman, Zac Efron, Michelle Williams, Rebecca Ferguson, and Zendaya. The film is inspired by the story of P. T. Barnum's creation of the Barnum & Bailey Circus and the lives of its star attractions.

Obrazek

Principal photography began in New York City in November 2016. The film premiered on December 8, 2017, aboard the RMS Queen Mary 2. It was released in the United States on December 20, 2017, by 20th Century Fox and grossed over $434 million worldwide, making it the fifth-highest grossing live-action musical of all time.
The Greatest Showman received mixed reviews, with praise for the performances, music, and production values, but criticism for its artistic license, with some reviewers calling it "faux-inspiring and shallow".[4][5][6] At the 75th Golden Globe Awards, the film received nominations for Best Motion Picture – Musical or Comedy and Best Actor – Musical or Comedy for Jackman. For the song "This Is Me", the film won the Golden Globe Award for Best Original Song and was nominated for Best Original Song at the 90th Academy Awards.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków