Przesyłka z ważnymi kosmetykami.

Propozycje firm które znacie i o których chcielibyście porozmawiać
Weronikaa
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Przesyłka z ważnymi kosmetykami.

Post autor: Weronikaa » 10 cze 2019, 13:53

U nas w Polsce zna się zbyt mało producentów wartościowych kosmetyków do włosów, bo jednak nie ma kto ich ściągać do naszego kraju. Ja właśnie poznałam dwie angielskie marki i jedną irlandzką, które mogłyby się przyjąć, a chętnie zajęłabym się ich dystrybucją. Muszę najpierw ogarnąć transport małej, ale kosztownej paczki. Kto zajmuje się doładunkiem i bezpiecznie prześle mi te produkty?

Myćka88
Amator
Amator

Re: Przesyłka z ważnymi kosmetykami.

Post autor: Myćka88 » 15 cze 2019, 06:41

Na pewno wielu kurierów i brokerow czeka na to, żeby Twoją paczkę odebrać, czy wysłać, więc nic Ci innego nie pozostaje, jak szukać w sieci. Kiedyś miałam też coś do Anglii nadać, ale w końcu jednak brat zjechał i nie musiałam się bliżej w tym orientować, więc nieszczególnie wiem coś więcej. Myślę, że taka paczka to do 60 zł się zamknie, ale patrząc na to, jak daleko musi jechać, to nie jest to wygórowana cena wg mnie.

fajerka
Laik
Laik

Post autor: fajerka » 19 cze 2019, 11:51

U mnie w firmie ważne jest by przesyłka dotarła do klienta w nienaruszonym stanie, dlatego ostatnio zainwestowałam w https://www.filmat.eu/oferta/owijarka-p ... p20_9.html by uniknąć jakichkolwiek problemów podczas transportu towaru. Był to strzał w dziesiątkę dla mojej firmy, gdyż przyśpieszyło to o wiele pracę moi pracowników, przez co mogli zająć się także innymi rzeczami :D

trinka
Amator
Amator

Post autor: trinka » 19 cze 2019, 16:44

Nie ma żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o ściąganie kosmetyków z zagranicy. Zobacz sobie na przykład produkty z kremem ślimaka, jakich wcześniej w Polsce nie było. Teraz jest ich mnóstwo, więc nasuwa się ten właśnie wniosek. Z kurierów bez wątpienia możesz wziąć DHL bądź GLS bo oni mają dużo doświadczenia w przewożeniu międzynarodowym nawet trudnych transportów, jak na przykład materiały tkliwe.

Postzunia
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Postzunia » 24 cze 2019, 15:48

Jeśli szukasz poważnej firmy logistycznej która ogarnie ci tego typu tematy to polecam https://symlog.eu/ Zajmują się wszelkiego typu przesyłkami poprzez morze, ląd czy powietrze. Sprawdź ich ofertę i się przekonaj że warto postawić na nich teraz i później kiedy rozwiniesz działalność.

stokrotka
Amator
Amator

Post autor: stokrotka » 26 cze 2019, 21:37

Polecacie sprawdzone chociaż te firmy, czy po prostu pierwsze lepsze z internetu? Bo ja na przykład mogę powiedzieć, że Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ to rzetelna jednostka logistyczna i bez problemu podejmie się wspomnianego przez Ciebie zadania. Ogólne warunki korzystania z ich usług masz na stronie, ale w razie co oni chętnie z Tobą porozmawiają i jeszcze raz powiedzą, co i jak.

Lucynda
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Lucynda » 01 paź 2019, 21:57

nie gra mi to za bardzo

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków