Strona 1 z 1

Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

: 25 mar 2017, 22:02
autor: jjusti18
Hejka kochani,
pozwoliłam sobie wprowadzić wątek dotyczący brwi- ponieważ piękne włosy to jedno, ale co z brwiami? Niestety nie każdy ma idealne i kształtne brwi- ja właśnie do nich należę... Postanowiłam to jednak zmienić i wybrałam się do Gabinetu Kosmetycznego Twoje Zacisze w Poznaniu. Wybrałam ciekawą ofertę makijaż permanentny brwi i jest zaskoczona jak taki mały szczegół, zmienił mój wygląd w pozytywnym znaczeniu. Moje brwi wyglądają rewelacyjnie, a co najlepsze codzienne bawienie się z kretką mam z głowy. Powyższy gabinet nadał nowe znaczenie mojej urodzie, dlatego chciałabym się podzielić z Wami i zachęcić do skorzystania z ich usług. Żeby było łatwiej, pozostawiam link poniżej. Pozdrawiam. ;)
http://www.twojezacisze.pl/oferta/makij ... rkowa.html

Re: Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

: 09 lip 2018, 20:08
autor: Edna
Ja jednak przyznam szczerze, że troszkę bałabym się robić makijaż permanentny, bo w końcu to jednak ryzyko. Zastanawiam się natomiast, jak sprawdzają się sztuczne brwi, takie jak te z oferty https://noblelashes.pl/brwi-brwi-do-zag ... -10p362120 . Wiele osób chociażby po przebytych zabiegach czy terapiach medycznych mogłoby śmiało skorzystać z takiego rozwiązania, tym bardziej, że mamy tutaj do czynienia z produktami najwyższej jakości.

Re: Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

: 27 sie 2018, 13:33
autor: opusia90
a moim zdaniem makijaż permanentny nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, oczywiście przed samym zabiegiem powinna być przeprowadzona konsultacja, by wyeliminować ewentualne przeciwwskazania. Sama robiłam sobie w ten sposób brwi i kreskę na górnej powiece i bardzo polecam - to przede wszystkim ogromna wygoda na co dzień. W Warszawie warto wybrać się do Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie, najlepsza linergistka w mieście :)

Re: Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

: 16 lis 2018, 20:30
autor: Baby67
Ja też robiłam sobie makijaż permanentny brwi w Poznaniu,ale w innym gabinecie - na ul. Piątkowskiej 200. Poleciła mi ko koleżanka, a po zapoznaniu ze stroną internetową http://izabellabinkowska.pl/ stwierdziłam, że warto się tam wybrać. I absolutni swojej decyzji nie żałuję ;) Spotkałam się tam z bardzo fachową i profesjonalną obsługą, a efekt jest lepszy, niż się tego spodziewałam. Na pewno odwiedzę to miejsce jeszcze nie raz, w przyszłym miesiącu zamierzam się tam wybrać na makijaż permanentny ust :)

Re: Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

: 26 lis 2018, 18:13
autor: amella
Ja swoimi brwiami zajmuję się sama - nie ufam żadnym salonom kosmetycznym :D

Re: Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

: 29 lis 2018, 21:05
autor: Lidka
Ja najlepiej się czuję w brwiach permanentnych. Sama wykonuję taki makijaż jak i go usuwam, zrobiłam wiele kursów w tym kierunku, szkolenie z usuwania wybrałam w www.clearclinic.pl , za niedługo także mam zamiar kupić tam sprzęt do laserowego usuwania makijażu :)

Re: Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

: 06 maja 2019, 14:48
autor: dariawaria
zamiast tego mam też inną alternatywę pomadę do brwi z wibo i pędzel H85 do modelowania brwi oczywiście, jeśli ktoś chce mieć non stop piękne brwi to faktycznie makijaż permanentny to lepsza opcja ;)

Re: Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

: 19 sie 2019, 09:25
autor: ryzena
Rozwiązali ten problem w tym artykule https://ammt.eu

Re: Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

: 16 paź 2019, 13:02
autor: alutka90
Piękne brwi i rzęsy mam dzięki stosowaniu odżywek. A kolor nadaję im stosując hennę dobrej jakości od https://amazinglashes.com/henna-do-brwi . To naprawdę porządne produkty, których trwałość mogę potwierdzić osobiście. A mam dość tłustą skórę, więc utrzymanie jej na brwiach bywa problematyczne. Jednak Refectocil jest niezawodna.