Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

Mile widziane również propozycje innych kategorii
jjusti18
Mistrz
Mistrz

Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

Post autor: jjusti18 » 25 mar 2017, 22:02

Hejka kochani,
pozwoliłam sobie wprowadzić wątek dotyczący brwi- ponieważ piękne włosy to jedno, ale co z brwiami? Niestety nie każdy ma idealne i kształtne brwi- ja właśnie do nich należę... Postanowiłam to jednak zmienić i wybrałam się do Gabinetu Kosmetycznego Twoje Zacisze w Poznaniu. Wybrałam ciekawą ofertę makijaż permanentny brwi i jest zaskoczona jak taki mały szczegół, zmienił mój wygląd w pozytywnym znaczeniu. Moje brwi wyglądają rewelacyjnie, a co najlepsze codzienne bawienie się z kretką mam z głowy. Powyższy gabinet nadał nowe znaczenie mojej urodzie, dlatego chciałabym się podzielić z Wami i zachęcić do skorzystania z ich usług. Żeby było łatwiej, pozostawiam link poniżej. Pozdrawiam. ;)
http://www.twojezacisze.pl/oferta/makij ... rkowa.html

Edna
Czeladnik
Czeladnik

Re: Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

Post autor: Edna » 09 lip 2018, 20:08

Ja jednak przyznam szczerze, że troszkę bałabym się robić makijaż permanentny, bo w końcu to jednak ryzyko. Zastanawiam się natomiast, jak sprawdzają się sztuczne brwi, takie jak te z oferty https://noblelashes.pl/brwi-brwi-do-zag ... -10p362120 . Wiele osób chociażby po przebytych zabiegach czy terapiach medycznych mogłoby śmiało skorzystać z takiego rozwiązania, tym bardziej, że mamy tutaj do czynienia z produktami najwyższej jakości.

opusia90
Czeladnik
Czeladnik

Re: Piękne brwi- Poznański Gabinet Kosmetyczny

Post autor: opusia90 » 27 sie 2018, 13:33

a moim zdaniem makijaż permanentny nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, oczywiście przed samym zabiegiem powinna być przeprowadzona konsultacja, by wyeliminować ewentualne przeciwwskazania. Sama robiłam sobie w ten sposób brwi i kreskę na górnej powiece i bardzo polecam - to przede wszystkim ogromna wygoda na co dzień. W Warszawie warto wybrać się do Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie, najlepsza linergistka w mieście :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków