Strona 1 z 1

ksiązki psychologiczne

: 06 maja 2019, 20:23
autor: Iguuanka
Czycie książki psychologiczne? Takie na temat samodoskonalenia, samopoznania? Mi ostatnio koleżanka poleciła książkę "Potęga podświadomości"
Joseph Murphy - https://virtualo.pl/ebook/potega-podswi ... i-i106928/ Naprawdę daje do myślenia... Polecam osobom, które lubię wiedzieć więcej i zdawać sobie sprawę z rzeczy przez wiele osób niedostrzegalnych.

Re: ksiązki psychologiczne

: 27 maja 2019, 05:28
autor: stalowa
Mój facet właśnie najbardziej lubi takie książki i myślę, że wielu innych tez lubuje się w tej tematyce książkowej, ale ostatnio zamawiałam dla niego książkę w księgarni internetowej https://www.gandalf.com.pl/k/fantastyka/ . O dziwo wyszło to bardzo tanio, była w fajnej przecenie więc musiałam mu jeszcze dokupić jakiś mały dodatek :)

Re: ksiązki psychologiczne

: 02 lip 2019, 14:51
autor: JoannaDark27
Uwielbiam dobre książki. Szczególnie autobiografie. To one najlepiej potrafią pokazać motywy, jakimi kieruje się dany człowiek.
_________________________
pracelicencjackieekonomia.waw.pl

Re: ksiązki psychologiczne

: 04 lip 2019, 12:03
autor: witodo
Tak, bardzo lubię książki psychologiczne. Nie czytam często, jednak jak tak się zastanowiłem to najwięcej z tych wielu razy kiedy się zbierałem do czytania sięgałem do książek psychologicznych. Mało osób lubi taką tematykę, wydaje mi się, że wiele osób nie rozumie treści takich książek.

Re: ksiązki psychologiczne

: 31 lip 2019, 18:03
autor: malkontentis
Ja polecam wam zajrzeć do tego sklepu online: https://www.taniaksiazka.pl/dom-pod-trz ... 69481.html - mają tam naprawdę sporo ciekawych pozycji, więc na sto procent znajdziecie coś ciekawego dla siebie. Jeżeli szukacie czegoś dobrego, to polecam wam sprawdzić, bo mają naprawdę spoko ceny. Ja osobiście bardzo polecam :D