Fryzura dla nastolatka

Żele, lakiery, pianki, fluidy, lotiony, itp.
tomek290
Laik
Laik

Fryzura dla nastolatka

Post autor: tomek290 » 24 cze 2012, 18:58

Witam wszystkich!
Szukam fryzury dla nastolatka, fajnej, takiej ktora bedzie się podobała ludziom a przede wszystkim mnie.
Kilka lat nosze (robie) sobie fryzure, że stawiam sobie grzywke na gumę do włosów.
Wszystko fajnie ale powoli zaczyna mnie już nudzić i chcę dać coś nowego na moją głowe.
Problemy są takie, że moje włosy nie są bardzo podatne na stylizacji i ciężko się je układa i mam lekko odstające uszy ;/
Szukam fryzury krótkiej i takiej gdzie grzywka nie będzie mi zachodziła na czoło, ale też nie chce mieć przylizanej na bok.
Wiem mogę sam sobie poszukać ale tak już robiłem i nic ciekawego sam nie znajduje i pisze do was.
Jak macie czas by znaleźć kilka fajnych fryzur to prosiłbym o linka.

PS. CO jest lepsze do stylizacji włosów- guma czy lakier? Używałem już żelu ale to jest za przeproszeniem badziew tak samo jak wosk.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Fryzura dla nastolatka

Post autor: Lisek_1 » 28 cze 2012, 09:39

Ciężka sprawa - dobry fryzjer powinien ci doradzić. Widzisz fryzurę trzeba budować z uwzględnieniem kształtu głowy, twarzy, rysów a nawet stylu ubierania. Nikt nie doradzi Ci właściwie jeśli nie będzie miał takich informacji.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

aniamak
Laik
Laik

Post autor: aniamak » 29 lis 2012, 13:00

Sama nie wiem co poradzić idź do stylistki moze cos dobierze.

monika21
Amator
Amator

Post autor: monika21 » 29 lis 2012, 16:16

polecam gume do wlosow daje naprawde trwaly efekt :)

Powerlook_pl
Amator
Amator

Post autor: Powerlook_pl » 09 gru 2012, 18:33

Możesz ułożyć sam,wykazując się kreatywnością przy wspomnianej gumy do włosów czy lakieru,ale jeżeli chcesz aby ten efekt był bardziej "profesjonalny" - warto skorzystać z porady dobrego stylisty.

ironman
Laik
Laik

Post autor: ironman » 04 kwie 2013, 11:19

a możesz polecić dobrego stylistę w Łodzi

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 14 maja 2013, 14:44

Poszukaj natchnienia wśród aktorów i celebrytów. Jak już znajdziesz coś co cię interesuje, skonsultuj to z dobrym fryzjerem. Być może będziesz musiał zapuścić trochę włosy, żeby dało się z nich zrobić interesujące cięcie.

Barbers_pl
Amator
Amator

Post autor: Barbers_pl » 07 lis 2013, 14:40

Z perspektywy forum ciężko cokolwiek doradzić,w końcu Ty sam powinieneś mieć swój gust oraz styl,wiedzieć w czym jest ci najlepiej i w jakiej fryzurze czujesz się dobrze.
Hurtownia Barbers.

blondyneczka18
Laik
Laik

Post autor: blondyneczka18 » 22 lis 2013, 13:35

Cześć, proponuje zrobienie jakiejś odważnej fryzury która wyróżni Cie z tłumu ;p przez przypadek zanlazłam w necie strone http://www.justimage.pl/ która pomaga kreować wizerunek odpowiedni dla osób w różnym wieku. Myśle że to jest bardzo fajna opcja i także chyba z niej skorzystam.

Awatar użytkownika
Karniakar
Laik
Laik

Post autor: Karniakar » 23 lis 2013, 14:37

Rzeczywiście ten programik jest dość ciekawy. Ale wracając do tematu nie widząc nawet zdjęcia ciężko jest stwierdzić co mogłoby pasować. Nie zawsze to co na topie będzie pasować wszystkim, to kwestia indywidualna

Jedynka-24
Amator
Amator

Post autor: Jedynka-24 » 05 sty 2014, 14:41

Minęło już trochę czasu wiec jeżeli wątek w dalszym ciągu aktualny to napisz jak w chwili obecnej przedstawia się Twoja koncepcja,zdecydowałeś się już na jakąś fryzurę?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków