22 lata i dużo siwych włosów

Farby, szampony koloryzujące, rozjaśniacze, tonery, itp.
Siwa123
Laik
Laik

Re: 22 lata i dużo siwych włosów

Post autor: Siwa123 » 06 kwie 2018, 11:38

Kurcze to faktycznie dość szybko, ale są specjalne szampony na siwiejące włosy. Zapytaj w hurtowniach fryzjerskich :)
Zobacz czy usuwanie owłosienia laserem w Gdańsku jest skuteczne

Himen90
Laik
Laik

Post autor: Himen90 » 04 maja 2018, 08:35

Siemanko , stosował ktos produkty o nazwie
-Gray Fix For Men lub - Kallos glow for men ?
Jeżeli tak to jakie macie opinie o tych produktach bo przymierzam sie do kupna ,ile mniej więcej trzymaja ? Pozdrawiam

mariamdoxx
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: mariamdoxx » 29 maja 2018, 17:32

Również polecam te odsiwiacze.

Awatar użytkownika
groban
Laik
Laik

Post autor: groban » 14 cze 2018, 12:03

Łączę się w bólu, bo miałam i wciąż mam identyczny problem. Zaczęłam siwieć na dobre, jak miałam 23 lata. Przyczyn doszukiwałam się w stresie (bardzo źle go znoszę) oraz genetyce - mama zaczęła siwieć mniej więcej w tym samym wieku. A u mnie to widać, bo mam ciemne włosy :/ Na razie jestem jeszcze na etapie ich wycinania, wiem, że nie powinno się tego robić, ale doświadczenie w farbowaniu włosów mam zerowe, więc nawet nie wiedziałabym, od czego zaczynać szukanie właściwej farby do włosów. A chyba tylko farbowanie pozwala to ukryć.

belmondo
Stylista
Stylista

Post autor: belmondo » 15 cze 2018, 17:57

Jak postanawiasz malować włosy to zobacz kiedy są najlepsze efekty i kiedy najlepiej jest je farbować na http://www.naszawitryna.pl/farbowanie-wlosow-latem/

demusia
Laik
Laik

Post autor: demusia » 23 sie 2018, 13:32

To może być jakaś wewnętrzna przyczyna- musisz skonsultować się z lekarzem. Moja przyjaciółka miała podobny problem i okazało się, że ma całkiem poważne podłoże. Nie lekceważ tego.

gigi23
Laik
Laik

Post autor: gigi23 » 25 wrz 2018, 12:25

Farbowanie nie jest takie trudne, jak się wydaje. Poza tym, jeśli mieszkasz w dużym mieście to bez problemu znajdziesz kogoś, kto nałoży ci twoją farbę i mniej zapłacisz.
A ja mam z kolei nieco inne pytanie - jak zaopatrujecie się na wszystkie tabletki na siwe włosy? Myślicie, że dostępna w ten sposób melanina pomoże włosom? Wiem, że sobie często ludzie to chwalą, zobaczcie sobie http://stop-siwiznie.pl/jakie-preparaty ... najlepsze/. Coraz częściej o tym Gray Protect się słyszy, ale nie wiem, czy to warte zachodu.

feeria
Laik
Laik

Post autor: feeria » 17 paź 2018, 14:23

Spoko, ja zaczęłam mieć pierwsze siwe włosy, odkąd skończyłam 18 lat :( Niestety, u mnie zaważyła genetyka, bo mama i babcia po jej stronie też szybko osiwiały. Poza tym, osobom o ciemnych włosach szybciej siwieją, bo szybciej tracą melaninę niż osobom jasnowłosym. Poza tym, dochodzą tu jeszcze czynniki zewnętrzne typu stres. Słyszałam nawet o ekstremalnych przypadkach, że ktoś osiwiał z powodu stresu, ale nie wiem, na ile są wiarygodne. W każdym razie u siebie widzę, że im więcej się stresuję, tym więcej siwych kosmyków się pojawia :(

Adrianna34
Amator
Amator

Post autor: Adrianna34 » 02 lis 2018, 10:51

Mój narzeczony również miał duży problem z siwieniem włosów i to także zaczęło się przed trzydziestką, dlatego szukaliśmy rozwiązania dla niego które rzeczywiście przyniesie oczekiwany skutek i w końcu zatrzyma ten proces. Dopiero w przypadku https://gr-7.eu/ udało się to zatrzymać i praktycznie całkowicie przywrócić kolor. Ten środek działa skutecznie na cebulki włosów, dzięki czemu znowu zaczynają produkować melaninę. W końcu odzyskał pewność siebie i wygląda to bardzo dobrze :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków