Problem z suchymi włosami

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
magdapaula22
Laik
Laik

Re: Problem z suchymi włosami

Post autor: magdapaula22 » 31 sie 2017, 11:24

sauna na wlosy

Kolek
Laik
Laik

Post autor: Kolek » 31 sie 2017, 12:46

Moja dziewczyna często nakłada oliwkę na włosy i chyba jej to pomaga

Ludwig23
Laik
Laik

Post autor: Ludwig23 » 30 wrz 2017, 11:37

Ciekawe kosmetyki do włosów polecacie koleżanki, a stosowałyście kiedyś naturalne kosmetyki firmy Bioiq ? Ostatnio testowałam i nawet zakupiłam https://www.bioiq.eu/pl/15-dla-wlosow większe ilości kosmetyków, jak dla mnie rewelacja. Świetnie działają na moje włosy, teraz znowu mam takie puszyste, jakość niesamowita. Dzięki takim kosmetykom idealnie nastawiłam się na naturalne kosmetyki, jakość jest nieporównywalna !

kumandzi19
Laik
Laik

Post autor: kumandzi19 » 30 wrz 2017, 16:56

A moja dziewczyna używa do włosów maski proteinowej, dzięki temu nie ma suchych włosów :)

kuna86
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kuna86 » 19 paź 2017, 12:38

Hej,
na problemy w włosami polecam kosmetyki z https://od-natury.pl/ są naturalne i szybko przywracają formę dla włosów. Stosuje już je od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Zobaczcie ofertę sklepu mają bardzo fajne kosmetyki i nie tylko :)

kochampsiaki
Laik
Laik

Post autor: kochampsiaki » 19 paź 2017, 13:13

Niestety ja też mam problem z suchymi włosami... I nic mi na ten problem nie pomaga...

kasia.1
Mistrz
Mistrz

Post autor: kasia.1 » 02 lis 2017, 10:05

Może warto zmienić produkty do pielęgnacji? Wydaje mi się, że to może być całkiem dobry pomysł. Popatrz na kosmetyki naturalne polskiej marki Nacomi, znajdziesz je w drogerii online https://puderek.com.pl/. Wiem po sobie, że kosmetyki naturalne to zbawienie dla włosów. Ja właśnie w ten sposób naprawiłam swoje włosy po nieudanych koloryzacjach w domu.

sabina1
Stylista
Stylista

Post autor: sabina1 » 04 sie 2018, 22:10

Warto zainwestować w olejek z czarnuszki. Trzeba go stosować na włosy i skórę głowy. Świetnie sprawdza się w przypadku nadmiernego wypadania włosów. Odżywia i pielęgnuje oraz nawilża. Można w ten sposób zregenerować swoje włosy i nie wydać majątku na maski czy odżywki.

alutka011
Laik
Laik

Post autor: alutka011 » 08 sie 2018, 16:57

a maski nawilżające do włosów? rynek jest pełny takich preparatów, wiec może warto przetestować?

majowiaks
Amator
Amator

Post autor: majowiaks » 10 wrz 2018, 09:17

Sam szampon nie pomoże nawilżyć włosów. Najlepiej kupic zestaw z odzywka. Np. Absolut Daymoist u mnie fajnie dziala. To seria dla zniszczonych suchych wlsoow. Moje byly 'wymeczone' farbowaniem, probowalam wielu kosmetykow i dopiero ta seria je wzmocnila, nawilzyla i zmiekczyla. Dawno nie mialam wlosow w tak dobrej kondycji. Duzym plusem jest to, ze efekty pojawiaja sie calkiem szybko!

Awatar użytkownika
meiru6i
Laik
Laik

Post autor: meiru6i » 10 wrz 2018, 12:51

Moim zdaniem na pewno znajdą się informacje na ten temat w Internecie. Trzeba troszkę poszperać. A już w ogóle najlepiej to udać się z tym do specjalisty...
Czy Hitlera by oszczędzono, dgyby nie zabił się w tamtym bunkrze i dzień po podpisaniu kapitulacji stał się dobrym człowiekiem? Nie, podobnie jak nie powinno się wybaczać ojcom, którzy z życia swoich córek zrobili holocaust.

minion29
Amator
Amator

Post autor: minion29 » 09 gru 2018, 15:27

Kup jakąś dobrą odżywkę albo idź na zabieg do fryzjera. Słyszałam, że Botohair jest dobry. Efekty trzymają się nawet do dwóch miesięcy, przy czym włosy, nie dość że są nawilżone, to przestają sie puszyć.

anikol
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: anikol » 01 sty 2019, 18:12

Stosowałaś już jakieś suplementy? Ja swego czasu, gdy miałam mocne zniszczone włosy, to sporo eksperymentowałam i uznałam, że https://humavit.pl/ przyniosły mi najlepsze i najkorzystniejsze efekty.

Weronika4545
Amator
Amator

Post autor: Weronika4545 » 24 sty 2019, 19:11

Ja miałam bardzo duży problem z suchymi i puszącymi się włosami, moja fryzjerka Ania Pióro hairdresser z Krakowa poleciła mi zabieg kreatynę na włosy i teraz nie muszę już prostować włosów, nie puszą się. Bardzo też mi się odżywiły i sa w lepszej kondycji. Panią Anie moge polecic bo super fryzjerka.

Elena28
Laik
Laik

Post autor: Elena28 » 23 lut 2019, 13:12

Ja bardzo lubię odżywkę w sprayu na farbowane i zniszczone włosy z chmielem i skrzypem z linii Botanic Formula Bielendy. Regeneruje włosy i nie obciąża ich przy tym, ponieważ ma bardzo lekką formułę. Planuję zakupić całą serię tzn. szampon i odzywkę do spłukiwania :)

frizi5
Stylista
Stylista

Post autor: frizi5 » 02 mar 2019, 12:28

Kosmetyki mają wpływ na to, w jakiej kondycji są nasze włosy. Mi co prawda nie wypadają, ale staram się je nawilżać. Szampon aloe vera Hildegard Braukmann mi pasuje. Różne szampony miałam i jednak naturalne się sprawdzają. Włosy po nim się nie puszą, co kiedyś było moim problemem.

sofia11
Amator
Amator

Post autor: sofia11 » 04 mar 2019, 10:21

JA zaczęłam używać oleju kokosowego na włosy i nie są już tak suche jak kiedyś. Poza tym podcinam regularnie końcówki. Dzisiaj trafiłam też na maskę na porost włosów - https://ichemia.pl/743,drozdzowa-maska- ... 300ml.html i zastanawiam się nad zamówieniem jej. Od jakiegoś czasu bardzo dbam o swoje włosy i cieszę się że widać różnicę w ich stanie.

ifranowa
Laik
Laik

Post autor: ifranowa » 24 kwie 2019, 14:02

sofia11 pisze:
04 mar 2019, 10:21
JA zaczęłam używać oleju kokosowego na włosy i nie są już tak suche jak kiedyś. Poza tym podcinam regularnie końcówki. Dzisiaj trafiłam też na maskę na porost włosów - https://ichemia.pl/743,drozdzowa-maska- ... 300ml.html i zastanawiam się nad zamówieniem jej. Od jakiegoś czasu bardzo dbam o swoje włosy i cieszę się że widać różnicę w ich stanie.
kumpela ostatnio miała tą maske i mówiła że nic specjalnego, za to chwaliła sobie bardzo to https://hyaloo.pl/pl/p/Amalian-HAIR-Booster-100ml/293 Cena trochę odstrasza ale efekt jest naprawde niesamowity. Wcześniej jej włosy wyglądały naprawde źle, teraz normalnie jak inny człowiek :lol:

ifranowa
Laik
Laik

Post autor: ifranowa » 24 kwie 2019, 14:03

a sorki ona jednak nie miała tej drożdżowej maski tylko coś innego z tej firmy ale też do włosów.

Awatar użytkownika
KingaKos
Laik
Laik

Post autor: KingaKos » 26 kwie 2019, 11:10

Zgodzę się z powyższymi wypowiedziami. Jeśli posiadasz przesuszone włosy to z pewnością powinnaś odstawić suszarkę i prostownicę jeśli używasz. Dodatkowo kup w sklepie fryzjerskim maseczki i inne kosmetyki do włosów, które je nawilżą i odbudują https://ivasklep.pl/. Często korzystam z tego sklepu online. Mają wiele fajnych produktów.

Awatar użytkownika
eleonora
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: eleonora » 08 maja 2019, 07:11

Nie znam tej firmy. Czy kupowałaś gdzieś stacjonarnie czy odżywka jest do kupienia jedynie przez internet? Sama jestem posiadaczką cienkich włosów i w ostatnim czasie postanowiłam zrezygnować ze stosowania odżywek bo zauważyłam, ze odżywki bardzo nieładnie mi te włosy obciążały i przez to włosięta moje wyglądały jak wytłuszczone. No nie prezentowało się to jednak zbyt ładnie. W zasadzie jedyną odżywką jaką stosuję jest olej kokosowy, który raz na jakis czas wcieram w końcówki włosów tak aby nie rozdwajały się tak mocno. Olejowanie włosów na całosci nie jest dla nich dobre.

Jeśli chodzi o dobre witaminy to polecam krzem:
http://czytelnia.cefarm24.pl/zdrowie/je ... ekne-wlosy

Efekt jest po dłuższym czasie przyjmowania ale za to bardzo dobry.
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

smerfetkablond
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: smerfetkablond » 11 cze 2019, 10:27

Odżywki nie pomagają?

skinfade
Amator
Amator

Post autor: skinfade » 14 cze 2019, 12:42

Na suche włosy najlepsze są maski do włosów. Maska jest lepsza od odżywki, bo działa na dłużej, a odżywka jest taka na chwilę, tylko po użyciu widać efekt.

Melissa2
Laik
Laik

Post autor: Melissa2 » 14 cze 2019, 13:59

Pielęgnacja włosów jest niezwykle ważna i za każdym razem informuję o tym klientki oraz proponuję im odpowiednie dla nich kosmetyki.

Awatar użytkownika
martiii
Laik
Laik

Post autor: martiii » 16 cze 2019, 09:23

Na pewno kluczową sprawą jest nawilżanie i odpowiednie dbanie o nie. Nie mozna przesadzać z wysoką temperaturą typu suszarki, prostownice, lokówki. Trzeba to robic z głową. Ale moje drogie ostatnio znalazłam fajną hurtownię fryzjerską - bardzo tanie i dobre rzeczy (sama testowałam) i można tu znaleźć pełno masek, odżywek, które działają rewelacyjnie https://ivasklep.pl/ . Zapoznajcie się z tą ofertą, zamówcie może coś do siebie do salonu, a wy i klientki na pewno zauważycie od razu różnicę.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków