Jaki krem lub inny środek do tłustej skóry

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
ankaf
Mistrz
Mistrz

Re: Jaki krem lub inny środek do tłustej skóry

Post autor: ankaf » 28 sie 2018, 10:55

Wypadałoby chyba podpytać trychologa, nie wiem kiedy należy robić peelingi na tłustej skórze głowy.

nelka
Laik
Laik

Post autor: nelka » 28 wrz 2018, 12:17

Polecam przejść się do dermatologa, który pomoże ustalić nie tylko typ cery, ale też odpowiednie metody pielęgnacji. Każda skóra zachowuje się nieco inaczej, więc trzeba się zgłosić po taką indywidualną diagnozę kondycji skóry, by wiedzieć, czego używać, a czego unikać. Stosowanie polecanych przez kogoś kosmetyków może u nas się nie sprawdzić.

silka99
Laik
Laik

Post autor: silka99 » 01 paź 2018, 13:45

jak skora ci sie tlusci to znaczy ze potrzebuje nawilzenia-moze vianek albo sylveco?

elabarbara
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: elabarbara » 04 paź 2018, 08:03

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Mamy wiele interesujących i super działających kosmetyków rodzimych firm. Ja jestem zachwycona marką naturalnych kosmetyków Calluna Medica. W ofercie szeroki wachlarz kremów i maseczek o bardzo szerokim spektrum działania. Są hipoalergiczne, działają odżywczo, nawilżająco oraz stanowią idealną bazę pod makijaż. nawet tej marki kremy poleca Cichopek, Omyła, zobaczcie na insta u nich.

frizi5
Amator
Amator

Post autor: frizi5 » 10 paź 2018, 23:34

Probujecie na sobie roznych kosmetykow? Ja teraz jestem bardzo zadowolona z takich Skin79. Te azjatyckie kosmetyki kupuje w Rossmanie. Nie spodziewalam sie mega efektow, ale sa delikatne i ladnie myja skore.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków