Jaki krem lub inny środek do tłustej skóry

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
ankaf
Mistrz
Mistrz

Re: Jaki krem lub inny środek do tłustej skóry

Post autor: ankaf » 28 sie 2018, 10:55

Wypadałoby chyba podpytać trychologa, nie wiem kiedy należy robić peelingi na tłustej skórze głowy.

nelka
Laik
Laik

Post autor: nelka » 28 wrz 2018, 12:17

Polecam przejść się do dermatologa, który pomoże ustalić nie tylko typ cery, ale też odpowiednie metody pielęgnacji. Każda skóra zachowuje się nieco inaczej, więc trzeba się zgłosić po taką indywidualną diagnozę kondycji skóry, by wiedzieć, czego używać, a czego unikać. Stosowanie polecanych przez kogoś kosmetyków może u nas się nie sprawdzić.

silka99
Laik
Laik

Post autor: silka99 » 01 paź 2018, 13:45

jak skora ci sie tlusci to znaczy ze potrzebuje nawilzenia-moze vianek albo sylveco?

elabarbara
Mistrz
Mistrz

Post autor: elabarbara » 04 paź 2018, 08:03

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Mamy wiele interesujących i super działających kosmetyków rodzimych firm. Ja jestem zachwycona marką naturalnych kosmetyków Calluna Medica. W ofercie szeroki wachlarz kremów i maseczek o bardzo szerokim spektrum działania. Są hipoalergiczne, działają odżywczo, nawilżająco oraz stanowią idealną bazę pod makijaż. nawet tej marki kremy poleca Cichopek, Omyła, zobaczcie na insta u nich.

frizi5
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: frizi5 » 10 paź 2018, 23:34

Probujecie na sobie roznych kosmetykow? Ja teraz jestem bardzo zadowolona z takich Skin79. Te azjatyckie kosmetyki kupuje w Rossmanie. Nie spodziewalam sie mega efektow, ale sa delikatne i ladnie myja skore.

PaulinaWel
Laik
Laik

Post autor: PaulinaWel » 25 paź 2018, 07:49

No to może w takim razie sprawdzę propozycje.

Nikolll
Amator
Amator

Post autor: Nikolll » 26 paź 2018, 12:05

Polecam krem na bazie olejków konopnych https://konopieizdrowie.pl/pl/p/Krem-z- ... -6-50ml/66 do cery tłustej jak i mieszanej jest świetny. Używam go już od roku i raczej nie skuszę się na nic innego.

feeria
Laik
Laik

Post autor: feeria » 29 paź 2018, 15:55

Cera tłusta jest niezwykle wymagająca, więc na pewno nie można do niej używać ciężkich kremów, zostawiających grubą warstwę na skórze, bo to tylko wzmoże produkcję łoju. Jeszcze dodajmy do tego inne problemy skórne, często idące w parze z tym typem, jak np. wychodzące naczynka czy zbytnie złuszczanie naskórka. Polecam zmienić pielęgnację na kremy do cery naczynkowej i wrażliwej, do tego regularne i porządne oczyszczanie skóry peelingiem albo tonikiem do cery wrażliwej. Warto zrezygnować też z ciężkich podkładów, bo skóra nie ma przez nie czym oddychać. Lepiej zainwestować w lekkie podkłady albo kremy koloryzujące. Bibułki matujące też odradzam, bo mogą wysuszyć skórę!

kamiczka
Laik
Laik

Post autor: kamiczka » 29 paź 2018, 16:44

Przestałam chodzić po sklepach stacjonarnych ponieważ jest tam koszmarnie mały wybór jeśli chodzi o kremy do twarzy. Znalazłam więc sklep internetowy, w którym wybór jest duży do każdego rodzaju skóry. Jeśli jesteście zainteresowane to same poszukajcie.

Shimer
Amator
Amator

Post autor: Shimer » 31 paź 2018, 12:19

A co powiecie na temat produktów firmy https://malahit.pl ? Czy warto kupować tam? Z tego co zauważyłam to mają znanych producentów kosmetyki i całkiem atrakcyjne ceny. Dlatego wydaje mi się, że warto skorzystać z ich oferty. A wy robicie tam zakupy?

kazo
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kazo » 01 lis 2018, 23:02

Z Twoją cerą na 100% uporają się bez problemu kremy marki https://www.wp-cosmetics.pl/ jak dla mnie to jednak z niewielu marek kremów, której produkty są faktycznie sprawdzone i dające efekty.

frizi5
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: frizi5 » 09 lis 2018, 18:13

Swoja skore mozemy wzmacniac poprzez rozne kosmetyki, suplementy, ale wlasnie glownie trzeba postawic na oczyszczenie skory. Skora tlusta wymaga tego bardzo czesto, wiec np. takie https://konopmed.pl/ kosmetyki i preparaty konopne sprawdzily sie wielu osobom, bo mozna nimi szybko wyleczys zmiany skorne, ale takze bardzo dokladnie wyleczyc swoja skore. Macie takie kosmetyki?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków