Dobrej jakości wyposażenie do salonu fryzjerskiego i kosmetycznego?

PaulinaWel
Amator
Amator

Dobrej jakości wyposażenie do salonu fryzjerskiego i kosmetycznego?

Post autor: PaulinaWel » 09 sty 2019, 13:10

Dzień dobry :)
Chciałbym zapytać Was gdzie kupowałyście wszystko do swojego salonu fryzjerskiego? Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ nie do końca wiem w jakim kierunku się za to zabrać i gdzie tego wszystkiego teraz szukać. Pomożecie? :)

DominikaL
Laik
Laik

Re: Dobrej jakości wyposażenie do salonu fryzjerskiego i kosmetycznego?

Post autor: DominikaL » 10 sty 2019, 23:37

Ja na pewno ze swojej strony mogę polecić Ci abyś również odwiedziła sklep https://www.finefactory.pl/ w którym będziesz mogła kupić większość rzeczy w zakresie wyposażenia jak i sprzętu potrzebnego do tego typu gabinetu. Ja do tego również korzystałam z dodatkowych opcji finansowania jakie zapewniają czyli leasing oraz rozłożenie na raty.

Aniela
Amator
Amator

Post autor: Aniela » 12 sty 2019, 08:56

Ja już salon mam wyposażony praktycznie we wszystko co potrzeba, ale teraz zastanawiam się nad jakimś kącikiem dla dzieci. Widzę, że dużo kobiet przychodzi z dziećmi i te parę zabawek, które mam w salonie po moich dzieciach, to trochę za mało. Co byście doradzili do takiego kącika, żeby się dzieciaki nie nudziły?

Talan
Laik
Laik

Post autor: Talan » 12 sty 2019, 11:29

Ale co masz na myśli, pisząc kącik dla malucha? Chodzi ci raczej o jakieś małe zabawki, czy o coś bardziej profesjonalnego do zabawy dla dzieci? U mnie w salonie sprawdzają się bardzo fajnie bujaczki z tego sklepu - https://www.mojebambino.pl/115-bujaki. Mam je dwa. Początkowo był jeden, ale u mnie też bardzo duża liczba klientek przychodzi z dziećmi, więc czasami była walka właśnie o bujak. Dokupiłem jeszcze jeden i problem się rozwiązał, a klientki chętnie przychodzą, jak wiedzą, że dziecko będzie się miało czym zająć. Teraz zdecydowanie miła obsługa i dobre cięcie to za mało, żeby zachęcić do siebie klienta.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 12 sty 2019, 17:48

Odwiedź dobrą hurtownię fryzjerską w okolicy - doradzą w doborze sprzętu, skompletują wszystko i dostarczą. To ostatnie jest o tyle ważne, że generuje koszty których unikniesz.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

monika3
Amator
Amator

Post autor: monika3 » 15 sty 2019, 13:36

Zamontowaliście w swoich salonach fryzjerskich jakieś domofony cyfrowe? Szefowa bardzo nalega, bo podobno ma to poprawić nasze bezpieczeństwo. Ja natomiast uważam, że to może odstraszyć klientów, powinniśmy być dla nich otwarci cały czas i nie zmuszać ich do wykonywania jakichkolwiek akcji poza przyjściem do salonu.

Adrianna34
Amator
Amator

Post autor: Adrianna34 » 18 sty 2019, 14:55

DominikaL pisze:
10 sty 2019, 23:37
Ja na pewno ze swojej strony mogę polecić Ci abyś również odwiedziła sklep https://www.finefactory.pl/ w którym będziesz mogła kupić większość rzeczy w zakresie wyposażenia jak i sprzętu potrzebnego do tego typu gabinetu. Ja do tego również korzystałam z dodatkowych opcji finansowania jakie zapewniają czyli leasing oraz rozłożenie na raty.
Tutaj w pełni zgodzę się z wypowiedzią mojej poprzedniczki która przytoczyła tutaj bardzo fajny przykład sklepu w którym można liczyć na szeroki wybór, do tego przystępne ceny i co ważne zawsze terminową realizację także jak jest coś potrzebne na szybko.

Patrycja33
Laik
Laik

Post autor: Patrycja33 » 22 sty 2019, 13:59

Też osobiście jestem przede wszystkim za tym abyś sprawdziła w wolnej chwili propozycje od https://www.finefactory.pl/ bo ostatnio brałam u nich pomocniki, fartuchy i też jedno krzesło do barbera bo zaczynamy wprowadzać więcej opcji także dla mężczyzn :)

PaulinaWel
Amator
Amator

Post autor: PaulinaWel » 26 sty 2019, 23:20

Dzięki wielkie za dużą ilość odpowiedzi, bo przyznam że nawet się nie spodziewałam. Dlatego jak jutro znajdę trochę czasu wolnego to zacznę poszukiwania i tworzenie listy produktów które od nich nam się rzeczywiście przydadzą.

jula8
Laik
Laik

Post autor: jula8 » 29 sty 2019, 08:17

dobrym rozwiązaniem sa sprawdzone, naturalne akcesoria jak grzebień z drzewa neem

Awatar użytkownika
independent4
Laik
Laik

Post autor: independent4 » 29 sty 2019, 20:10

Dzięki za niezwykle interesujące porady. Sądzę, że z całą pewnością przydadzą mi się one.
Walczyła zawsze, walczyła nie o to, żeby pokazać, co potrafi, ale żeby ukryć to, czego nie umie.

salon1
Laik
Laik

Post autor: salon1 » 20 lut 2019, 21:13

Dużo zależy od wymagań, potrzeb i budżetu salonu. Obecnie oferta producentów polskich i zagranicznych dostępna u nas w kraju jest tak bogata, że można skompletować bardzo fajny sprzęt mając nawet niewielki budżet (np. posiłkując się dotacją z urzędu pracy).
Polecam meble fryzjerskie i akcesoria do salonów :)

Edwin86
Laik
Laik

Post autor: Edwin86 » 21 lut 2019, 11:39

W summie każdy kupuje to co chce. Ciężko coś doradzić.
____
ad network

natankowa
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: natankowa » 29 mar 2019, 18:31

Na pewno nie może też zabraknąć profesjonalnych grzebieni. Ja zawsze zaopatruję się w nie w sklepie https://najutro24.pl/Uroda-i-zdrowie-c20 . To zdecydowanie jest jeden z moich ulubionych sklepów, gdzie można kupić dosłownie wszystko. A zestaw takich grzebieni do salonu fryzjerskiego kosztuje zaledwie 20zł, akurat są na przecenie.

Kalistrat52
Laik
Laik

Post autor: Kalistrat52 » 29 mar 2019, 19:10

Każdy salon musi mieć odpowiednie produkty do malowania włosów oraz suszarki.
____
import samochodów rybnik

Edna
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Edna » 09 maja 2019, 17:55

W pełni zgadzam się z moją przedmówczynią. Bądź co bądź, fajnym zakupem mogą okazać się także tego rodzaju kuferki https://allepaznokcie.pl/pl/c/KUFERKI/6365 . Bez wątpienia ułatwią one makijażystce, czy też stylistce prace. Co więcej prezentują się bardzo fajnie i na pewno ułatwią utrzymanie w porządku wszelkiego typu zarówno kosmetyków, jak i akcesoriów.

MerciAnka
Amator
Amator

Post autor: MerciAnka » 11 maja 2019, 11:32

Dobrze, że dzielicie się tutaj takimi informacjami ! Dziękuję!

Zofia90
Mistrz
Mistrz

Post autor: Zofia90 » 24 maja 2019, 10:14

Żaden salon oczywiście nie obejdzie się bez odpowiednich, tak pod względem funkcjonalności jak i jakości, szczotek i grzebieni – to naturalnie swoisty truizm, jak najbardziej zdaję sobie z tego sprawę. Czasami jednak warto jest wracać do tego rodzaju podstaw, by zweryfikować, że nawet w najbardziej, wydawałoby się, że banalnych, kwestiach jesteśmy solidni i dobrze przygotowani ;). Ostatnio trafiłam na niezwykle interesujący artykuł dotyczący różnic między grzebieniem i szczotką, tym, co wybrać do rozczesywania włosów, jakie rodzaje szczotek powinny przykuć naszą uwagę i tak dalej. Przeczytać można go sobie po kliknięciu w ten link: https://toolsforbeauty.eu/blog/szczotka-czy-grzebien/. Sama dowiedziałam się z niego paru naprawdę ciekawych faktów, więc jak najbardziej i z czystym sercem polecam jego lekturę :). Na pewno nie zaszkodzi, a ma spory potencjał, aby pomóc każdemu, kto na serio podchodzi do fryzjerskiego fachu. A i w kwestii domowego dbania o włosy na pewno się wielu koleżankom przyda.

makówka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: makówka » 01 cze 2019, 19:50

Wyposażenie salonu fryzjerskiego to nie jest taka prosta sprawa, szczególnie dla młodej osoby która dopiero zaczyna. Jak sobie z tym poradzić? szukać porad, w sieci chociażby. Na http://salonfryzjerski.edu.pl/zakup-akc ... skich/yrs/ możecie przeczytać jakie wyposażenie warto kupić, jakie produkty do pielęgnacji i jakie meble. Tu nie ma miejsca na przypadki jeśli chcemy osiągnąć sukces.

belmondo
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: belmondo » 18 cze 2019, 08:53

Nie można też zapominać o samym wystroju salonu, aby wyglądał dobrze również od strony designerskiej, a nie tylko praktycznej, bo klienci zawsze zwracają na to dużą uwagę. Powinny zainteresować Cię fototapety od https://uwalls.pl/ dzięki czemu dowolnie urządzisz swój salon, według własnych oczekiwań.

Melissa2
Laik
Laik

Post autor: Melissa2 » 18 cze 2019, 09:57

Dziewczyny, a jakich szczotek używacie? Bo ja ostatnio dla siebie zamówiłam tangle teezer na stronie: https://tagomago.pl/collections/tangle-teezer i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie i łatwo tą szczotką rozczesuje się włosy. Zastanawiam się czy zamówić ich więcej i korzystać w salonie. Jak myślicie? :)

Haru
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Haru » 28 cze 2019, 20:56

Jak mowa o wyposażeniu dobrej jakości, to nie należy zapominać o wszelkich innych dodatkowych akcesoriach. Mam tu na myśli chociażby ręczniki. Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić szybkoschnące ręczniki, które zakupiłam dla siebie na stronie: http://tekstyliowo.pl/38-reczniki-szybkoschnace. Jak dla mnie fenomenalne, sprawdzają się w naprawdę ekstremalnych warunkach. Zastosowany materiał to najwyższej jakości, oddychające mikrowłókna, superchłonne i jednocześnie miłe w dotyku, nawet po wielokrotnym praniu. Całości dopełnia eleganckie wykonanie i stylowy design. Ręczniki posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, gwarantujące bezpieczne użytkowanie również przez alergików.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 11 lip 2019, 20:21

Teraz kobiety mają dużo większą świadomość odnośnie dbania o swoje włosy i widać tendencję do tego, że coraz to rozważniej wybierają salony fryzjerskie, które odwiedzają. Ja kiedyś pracowałam w korporacji, ale od lat w moim sercu było zamiłowanie do fryzjerstwa... W pewnym momencie postanowiłam po prostu rzucić pracę i otworzyć swój biznes! Urządzając salon i kupując wyposażenie starałam się pamiętać o najnowszych trendach, jakie panują wśród kobiet dbających o swoje włosy. I tak na przykład jeśli chodzi o szczotki i grzebienie do włosów, to w wyborze bardzo kierowałam się radami z https://toolsforbeauty.eu/blog/szczotka-czy-grzebien/ . Rodzaje szczotek, które opisali, pozwoliły mi na zakup dokładnie takich produktów, jakich potrzebowałam :D W sumie powiem Wam, że dopiero mając własny salon fryzjerski zrozumiałam jak ważne jest szczotkowanie włosów dobrą szczotką! To właśnie dzięki takiemu "zabiegowi" nabierają one blasku i miękkości.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków