Sprzęt firmy BaByliss

Czarnulka
Laik
Laik

Sprzęt firmy BaByliss

Postautor: Czarnulka » 03 lut 2011, 14:34

Chcę wszystkich fryzjerów oraz osoby prywatne pragnę ostrzec przed zakupem jakiejkolwiek suszarki tej firmy. Moja 1 suszarka już po 4 mies zaczęła się psuć a po pół roku dosłownie wybuchła. 2 jest obecnie w 3 naprawie i tym razem po kolejnej naprawie w której nic nie naprawiono się spaliła. Suszarki które nie są wcale tanie nie nadają się do użytku profesjonalnego oraz firma nie traktuje klientów poważnie . Poważnie się zastanówcie przed kupnem tego GÓWNA!

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Sprzęt firmy BaByliss

Postautor: Lisek_1 » 08 lut 2011, 14:46

Proszę o sprecyzowanie o jaki konkretny model chodzi. Babylis ma dwa oblicza (gdzieś już o tym pisałem)- jeżeli ktoś Ci wkręcił sprzęt z marketu to prawdopodobnie jesteś sobie sama winna. Po to są fora żeby pytać.

Ja osobiście posiadam suszarkę BabylissPro i nie zamienił bym się za żadną inną - jest rewelacyjna. I znam wielu fryzjerów którzy pracują od lat na sprzętach tej marki.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Czarnulka
Laik
Laik

Postautor: Czarnulka » 20 lut 2011, 19:57

Sprzęt kupiony został od przedstawiciela i jest-powinien być sprzętem profesjonalnym. Wybacz ale skoro w ciągu roku obie suszarki tej samej firmy się psują a oddając ją do gwarancji nie dość że bóg wie ile czekam to dostaje suszarkę w takim stanie w jakim ją oddałam to firma ta jest dla mnie kpiną! Jeśli uważają się ze markę profesjonalną to są dla mnie śmieszni! Zdania nie zmienie i więcej nie będę pracowała na Tym gównie bo naprawdę leprze będą suszarki kupione w markecie. Suszarki nie mam już od pół roku bo po raz 3 została oddana do gwarancji, w tej chwili nie chcę jej już nawet naprawionej ani nowej chce pieniążki. Napisałam tutaj właściwie dlatego że mnie tak potraktowali ! Tak się zwyczajnie nie robi!

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: Selective » 22 kwie 2011, 11:57

Wszystko się zgadza i rozumiem Twoją złość. Ale w dalszym ciągu nie wiemy o jaki model dokładnie chodzi,na temat samej firmy jest już sporo opinii na forum. Można sobie poczytać.

Czarnulka
Laik
Laik

Postautor: Czarnulka » 25 kwie 2011, 19:06

Szczerze mówiąc nawet nie mogę Wam napisać jaki to model bo oczywiście jak ją oddawałam do naprawy to z kartonem i wszystkimi dokumentami. Na całe szczęście udało mi się wywalczyć pieniążki i mam już nową suszarkę zupełnie innej firmy i wkońcu jestem zadowolona:)

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: Selective » 03 cze 2011, 12:12

Jeżeli nie wiemy jaki to model,to ciężko nam cokolwiek powiedzieć. Osobiście kilkakrotnie spotkałam się z produktami tej formy i nie mam większych zastrzeżeń. Może trafiłaś po prostu na felerny model i to dlatego.

Czarnulka
Laik
Laik

Postautor: Czarnulka » 05 cze 2011, 18:49

tak jak pisałam już wcześniej nawet nie jestem wstanie napisać jaki to model ponieważ wszystkie dowody zakupu oraz opakowanie oddałam do serwisu- były potrzebne do gwarancji. Na całe szczęście udało mi się wywalczyć to czego chciałam i mam już od dawna swoją ukochaną valerę. Nie wydaje mi się abym trafiła na felerny model ponieważ w przeciągu dość krótkiego czasu-około roku- miałam taką samą sytuację na 2 różnych modelach suszarek tej marki. A poza tym pisałam również że największy żal mam o to jak mnie w serwisie potraktowali, powiem więcej przedstawiciel od którego kupiłam suszarki przyznał że mój przypadek nie jest odosobniony także wszystko mówi samo za siebie..Pozdrawiam

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: Selective » 04 sie 2011, 09:16

No serwis to już osobna sprawa,może spotkałaś się po prostu z niekompetentną osobą i to dlatego. Mam nadzieję,że drugi raz ju Ci się taka historia nie przydarzy i że teraz będziesz odpowiednio dobierała sprzęt,w naszym sklepie jest spory wybór więc zapraszam.

Awatar użytkownika
Fryzomania
Amator
Amator

Postautor: Fryzomania » 31 maja 2012, 10:58

Witam serdecznie:)

Suszarka BaByliss czy BaByliss PRO?
PRO = profesjonalna!
Bez PRO = niestety jest to zwykły sprzęt na pewno nie do salonu.

Suszarki BaByliss PRO to sprzęt fajnie wykonany o dużych możliwościach, jeśli chodzi o reklamacje to jest ich bardzo mało. Klientki indywidualne jak i fryzjerki chwalą sobie tą firmę.

Pozdrawiam

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Postautor: Selective » 22 cze 2012, 13:16

To też słuszna uwaga, wnioskując po tym co pisze autorka to jednak zwykła suszarka Babyliss, nie widze innego wytłumaczenia tej sytuacji.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Postautor: Lisek_1 » 28 cze 2012, 10:00

Fryzomania pisze:Suszarka BaByliss czy BaByliss PRO?
PRO = profesjonalna!
Bez PRO = niestety jest to zwykły sprzęt na pewno nie do salonu.

Niestety sam babyliss wpadł w swoją pułapkę.
BaByliss PRO = profesjonalny dobrej jakości sprzęt do salonów
BaByliss PARIS PRO = chińszczyzna z marketu.

Na pierwszy rzut oka można się pomylić - i niestety zapłacić za niezbyt fajne urządzenie.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Pablo12
Laik
Laik

Postautor: Pablo12 » 07 sie 2012, 19:33

Jest dokładnie tak jak napisał użytkownik powyżej i trzeba się przed tym strzec. Ale braliście pod uwagę model np. BABYLISS 6614E? Nie jestem co prawda specem od suszarek za bardzo, ale wydaje mi się, że ten model akurat ma potencjał i może bardziej się opłaca? Proszę o opinie. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Pro-sprzet
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Postautor: Pro-sprzet » 08 sie 2012, 09:54

BaByliss 6614E to jest niestety BaByliss PARIS - suszarki nieprofesjonalne sprzedawane w marketach. Cena jej jest dość wysoka, więc spokojnie w tej cenie znajdziesz suszarkę profesjonalną BaByliss PRO. Polecam BaByliss Pro CARUSO - ma jeszcze lepsze parametry i w niektórych sklepach internetowych jest w cenie nawet 249zł!
Na prawdę polecam :)

marlenka25
Laik
Laik

Postautor: marlenka25 » 17 wrz 2012, 22:34

Czyli warto byłoby kupić taką?
http://www.fryzomania.pl/babyliss-pro-s ... 2000w.html
czy nie? Z tego co tu piszecie to nie jest jakiś badziew tylko całkiem dobry sprzęt...

beatabuz1
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Postautor: beatabuz1 » 21 wrz 2012, 09:39

Jest spoko, cena odpowiednia, do tego dużo osób poleca ten sprzęt.

Fictive
Laik
Laik

Postautor: Fictive » 22 wrz 2012, 21:54

Jeśli chodzi o firmę BaByliss, tak jak już tutaj pisano, warte zakupu są tylko suszarki z serii BaByliss PRO.
Jeśli szukacie czegoś konkretnego polecam zajrzeć tutaj: http://www.fryzomania.pl/category/suszarka-babyliss-pro

magdamadzia
Laik
Laik

Postautor: magdamadzia » 24 wrz 2012, 17:56

Trafilam zbyt pozno na ten watek i to forum, tez kupilam zwykla suszarke z BaBylissa i po tygodniu mialam ochote wyrzucic ja przez okno.

Awatar użytkownika
sara
Laik
Laik

Postautor: sara » 25 kwie 2013, 16:00

Też myślałam o suszarce BabyBliss, ale w końcu zdecydowałam się na zakup philipsa: http://www.philips.pl/c/suszarki-do-wlosow/24674/cat/ i jestem zadowolona z nowej suszarki. Przede wszystkim, że ma tą technologię jonową i moje włosy już nie puszą się tak jak wcześnie, tylko są gładki i lśniące po suszeniu. Czasem, jak chce zwiększyć objętość włosów, to używam dyfuzora i efekt jest całkiem niezły, więc cieszę się, że jednak zdecydowałam się na philipsa.

neonka
Laik
Laik

Postautor: neonka » 08 lis 2013, 15:56

Mam suszarkę BaByliss PRO i jest super, warta swojej ceny. Inna sprawa, że te bez pro to już średnio nadają się do salonu.

muchasuerte
Amator
Amator

Postautor: muchasuerte » 28 lis 2013, 14:58

to ciekawe, bo ja jetsem zadowolona...
Jeśli szukasz psychologa dla dorosłych to zapraszam tutaj: psychoterapia-romaniuk.com/
Jeśli szukasz psychoterapeuty w warszawie na bemowie: www.psychoterapia-psychodynamiczna.warszawa.pl

trader
Laik
Laik

Postautor: trader » 16 gru 2013, 23:43

Co myślicie o tej suszarce jest profesjonalna czy nie?

http://www.saturn.pl/katowice-silesia-c ... ,id-909234

Widzialem ja na zywo jest made in Italy obejrzałem na tyle ile moglem od strony mechanicznej wirnik jest metalowy wiec nie powinna się zepsuc sa 2 srubki i prawdopodobnie obudowę można rozkrecic bez uszkodzenia i sprobowac samemu naprawic. Ogladalem tez Philipsy ale to szajs wszystko plastik made in china i nie ma szans żeby ja rozebrać.
Ponadto Babyliss 6610E ma niby 3 lata gwarancji.

Proszę was napiszcie co sadzicie o tym modelu zależy mi przede wszystkim na trwalosci żeby wytrzymala co najmniej 2 razy tyle co gwarancja a nie jak philips zepsuta kilka miesięcy po gwarancji.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2013, 17:20 przez trader, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Malwina
Laik
Laik

Postautor: Malwina » 20 gru 2013, 17:05

No tak, dobrze wiedzieć, że nie każdy sprzęt się nadaje do wykorzystania w salonie ;P ja się zastanawiałam na kupnem suszarki philipsa, ale teraz nie wiem, czy nie będę miała takiego samego problemu jak Czarnulka, a szczerze mówiąc nie znam się jeszcze na tym zbyt dobrze. Czy możecie mi podpowiedzieć czy któraś z tych się w ogóle nada: http://www.philips.pl/c/suszarki-do-wlosow/24674/cat/ ?

trader
Laik
Laik

Postautor: trader » 20 gru 2013, 17:49

Ja już kupiłem ta 6610E dalem 200zl na allegro ma 3 lata gwarancji wygląda solidnie oś wirnika od smigla dość gruba widać dość duza solidna srube (wygląda na 8 lub 9), silnik jest większy niż w tym zepsutym philipsie wiec jest duże prawdopodobieństwo ze wytrzyma co najmniej 2 razy tyle co okres gwarancji.
Co do philipsa którego rozwaliłem żeby zobaczyć jak tandetnie jest zrobiony spirala grzewcza jest tez ciensza wszystko zrobione tak żeby jak najszybciej się zepsulo. Zreszta to nie jedyna rzecz która się szybko zepsula jeśli chodzi o ta firme kiedyś miałem czajniki bezprzewodowe to 1 się zepsul na szczęście tydzień przed koncem gwarancji wymienili na kolejny zepsul się po roku, drugi działa 3 lata ale już styki nie kontaktują działa tylko dlatego ze jest używany średnio 3 razy w miesiącu. Miałem tez TV zepsul się po 6 latach moja znajoma kupila w tym samym czasie o polowe tanszy innej firmy który działa już 15 lat. Ja odradzam kupowanie czegokolwiek z tej firmy. Acha bo zapomniałem powiedzieć ta suszarka philipsa co się zepsula była uzywana średnio 1 raz w tygodniu bo dalem ja babci gdyby ktoś inny jej uzywal chodzilaby max 1 rok.

Co do mojej suszarki Babyliss suszy super nie dość ze lepiej dmucha to mocniej grzeje.
Nie chce przedwcześnie chwalić tej firmy ale nie do konca wierze temu co mowi Czarnulka bo nawet nie potrafi powiedzieć jaki model kupila poza tym firma robi w chinach i we wloszech ja mam ta wloska wydaje mi się ze sa trochę lepiej wykonane. Mam nadzieje ze najwcześniej za 8-10 lat będę mogl cos powiedzieć o tej firmie jeśli nastapi to wcześniej to będzie to opinia negatywna.

BUDZIMIR1109
Laik
Laik

Postautor: BUDZIMIR1109 » 25 sty 2014, 00:03

ja też używam babyliss kupiłam ja za 280 zł i jestem bardzo zadowolona

Ostatnio zmieniony 26 sie 2014, 09:35 przez BUDZIMIR1109, łącznie zmieniany 1 raz.

mrflorine1488
Laik
Laik

Postautor: mrflorine1488 » 28 sty 2014, 21:19

Jeśli chodzi o suszarki to bebiliss spisują się na medal

Ostatnio zmieniony 26 lis 2014, 16:49 przez mrflorine1488, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Suszarki”