www.ForumFryzjerskie.pl

Pierwsze niezależne Forum Fryzjerskie
Reklama
Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Dzisiaj jest 17 kwie 2014, 16:26

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Amator
Amator
Awatar użytkownika

Od : Ania Grabska
Fryzomania Dba o Twoje włosy
adres e-mail sklep@fryzomania.pl
Kom : 508 273 057 lub 510 126 236

Każda kobieta ma problem podczas zakupu prostownicy do włosów!

:arrow: Po pierwsze jaką firmę wybrać?
:arrow: Jakie funkcje powinna posiadać, aby była najlepsza akurat do moich włosów?
:arrow: Zainwestować w sprzęt profesjonalny czy kupić prostownicę w najbliższym markecie?
:arrow: Czy i gdzie można kupić profesjonalną prostownicę?

Jest ich tyle na rynku i w tak różnych cenach, że wybór jest naprawdę ciężki. Postaram się odkryć przed Wami pewne tajemnice ze świata prostownic
i ułatwić podjęcie dobrej decyzji. Poniżej opiszę prostownice, które uważane są przeze mnie oraz wiele osób z branży fryzjerskiej za sprzęt profesjonalny. Dają ogromną satysfakcję z modnie i zdrowo wyglądających włosów.

Stosowanie tych prostownic z odpowiednimi preparatami do prostowania dużo mniej niszczy włosy!
Bo chyba nikt nie podważy tego, że prostownica niszczy włosy! Lecz jedna mniej, a druga… uuu nawet się nie spodziewasz co robią tanie prostownice z marketu z Twoimi włosami. Pamiętaj, że odbudowa włosów nie należy do rzeczy łatwych. Oczywiście są kosmetyki do włosów regenerujące przesuszone, matowe, a nawet i spalone włosy (bo takie mogą być skutki prostowania włosów nieprofesjonalną prostownicą) ale te, które mają naprawdę pomóc są dosyć drogie… Czy nie lepiej od razu zainwestować w dobrą, sprawdzoną prostownicę?

:!: :!: :!: Przy zakupie prostownicy należy pamiętać, aby była ona odpowiednio dobrana do rodzaju włosów!

:arrow: Włosy cienkie, grube, mocno kręcone lub zniszczone powinny być prostowane w odpowiedniej dla nich temperaturze. Ważną zatem funkcja prostownicy powinna być w tych przypadkach regulacja temperatury.

:arrow: Cienkie i zniszczone włosy prostujemy na niższej temperaturze, natomiast grube i mocno kręcone na znacznie wyższej niż standardowo w prostownicach bez regulacji. Prostowanie włosów sprzętem profesjonalnym powinno ograniczać nas do jedno lub dwukrotnego prostowania pasma włosów, aby był świetny efekt. Nie należy przeciążać włosów zbyt dużą temperaturą.

:arrow: Włosy puszące się, elektryzujące się i podatne na wilgoć powinny być prostowane prostownicą z jonizacją. Jony ujemne, które emituje prostownica, neutralizują dodatni ładunek na włosach, dzięki czemu nie puszą się one, mają zamknięte łuski włosa, są bardziej lśniące i wygładzone. Producenci prostownic wypuszczają na rynek prostownice z różnymi źródłami jonizacji. Są prostownice z jonizacją wytwarzaną przez płytki prostownicy (słabszą lub mocniejszą w zależności od materiału z którego wykonana jest płytka) lub z tzw. jonizacją laserową. Jony ujemne wytwarzane są przez generator i rozprowadzane na włosach za pomocą lasera. Jaką jonizację wybrać? Ta i ta spełnia swoją funkcję, a więc zależy to już tylko i wyłącznie od zasobności Twojego portfela!

Jeszcze jedną ważną kwestią,na którą warto zwrócić uwagę jest materiał, z którego wykonane są płytki. Ceramika, turmalin czy tytan?
Wszystkie są super! Turmalin jest jednak trwalszy od ceramiki i wytwarza dodatkową jonizację, natomiast tytan jest prawie niezniszczalny. A wiadomo, że nie trzeba dużo nieuwagi, aby prostownica przypadkowo spadła nam na ziemię w czasie pracy!

:!: :!: :!: Trzy półki na które ja dzielę profesjonalne prostownice:

:arrow: GHD, FHI Heat, Farouk – Mercedesy wśród prostownic! same dobierają temperaturę do kondycji włosów, posiadają jonizację i wiele dodatkowych funkcji (tj. super wykonanie, antybakteryjne nanosrebro, funkcje uśpienia, automatyczne wyłącznie urządzenia po godzinie bezczynnej pracy, ciepło podczerwone i wiele innych), za które trzeba dużo zapłacić. Duża inwestycja, jednak efekty najlepsze!

:arrow: Ga.ma, Tondeo, Babyliss Pro, Efalock – prostownice dostępne we wszystkich opcjach dodatkowego wyposażenia. Z regulacją lub bez, z jonizacją lub bez, jonizacja laserowa w niektórych modelach, materiał na płytki od ceramiki po tytan. W tej klasie każdy znajdzie prostownicę idealną dla swoich włosów za rozsądne pieniądze. Satysfakcja gwarantowana!

:arrow: Wahl, Jaguar, Ermila, Wigo, Fox, Valera – profesjonalne prostownice o podstawowych funkcjach. Wiele z nich posiada regulację temperatury, jednak jonizacja nie jest już tutaj tak powszechna. Prostownice te bardzo dobrze spełniają swoją funkcję, jednak dla włosów bardziej wymagających mogą okazać się zbyt słabe.

Opinie kobiet, które używają sprzęt tych firm:
„To prawda- nie ma sensu kupować prostownic, które niszczą włosy. Lepiej zainwestować w jakiś porządny sprzęt.”
„Dziewczyny na święta dostałam prostownice GHD IV Styler i co? I tyle że jest BOSKA!!! Magia co to potrafi! Włosy śliskie, gładkie, błyszczące. Prostuje na mur hehe A jeszcze jedno, w 2gie święto mojej mamie pokręciłam włoski, piękne loczki - trzymały się do następnego mycia w pon. rano!”
„Prostownica Farouk CHI44 Blue rewelacyjna, nawet wilgoć nie poskromiła moich prostych włosów, do czego już się przyzwyczaiłam używając zwykłej prostownicy.”
„Uważam że prostownice tej firmy są najlepsze i choć drogie, to jednak warte pieniędzy! Posłużą wiele lat!”
„prostownica farouk CHI IRON przewyższyła moje oczekiwania, dodam ze jestem wymagającą osobą. GORĄCO POLECAM!!!!!!!”
I wiele innych…
Wszystkie te prostownice można zakupić w internetowych sklepach oraz hurtowniach fryzjerskich.
Dziewczyny to Wasz wybór…

Mam nadzieje, że ten opis pomoże Wam w wyborze dobrej prostownicy!!!

Trzymajcie się! Pozdrawiam

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Może to i reklama jednak ten opis powinien przeczytać każdy zanim zapyta jaką prostownicę wybrać.
Zgadzam się ze wszystkim.
Chciałem dodać tylko, apropo
Cytuj:
tytan jest prawie niezniszczalny
że to nie jest prawda. To znaczy jest, jednak tylko jeżeli prostownica jest używana zgodnie z przeznaczeniem i odrobinę o nią zadbamy. O prostownicę podobnie jak o inny sprzęt trzeba dbać przynajmniej tak jak o maszynki. Nie można nimi rzucać, stukać, rysować. Trzeba je oczyszczać. Nie można ich zostawiać na grzaniu przez cały dzień. A najważniejsze pozwalać aby nam topiły np. dywan.
Zadbany profesjonalny sprzęt będzie na pewno służył bardzo długo a to z pewnością okaże się bardziej opłacalne - zwłaszcza dla twoich włosów.

Czeladnik
Czeladnik

Jeżeli mowa o profesjonalnych sklepach internetowych z akcesoriami do fryzjerstwa,w tym również kosmetyków,to zobaczcie u nas na Selective.com.pl wybór jest naprawdę szeroki.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.