Zadbany i piękny uśmiech

Jeśli chcecie podzielić się ciekawymi miejscami w internecie
Awatar użytkownika
tulydi
Laik
Laik

Re: Zadbany i piękny uśmiech

Post autor: tulydi » 15 sty 2018, 19:50

Hm... Niestety, ale nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc. To zdecydowanie nie jest moja broszka...
Trzeba wybaczyć czasowi, że płynie zbyt szybko

aniaola37
Amator
Amator

Post autor: aniaola37 » 23 sty 2018, 22:40

O ząbki trzba dbać uśmiech jest bardzo ważny szczególnie przy pracy związanej z aparatem. Koleżanka pracuje jak hostessa wiec u niej jest to mega istotne. Mysleliscie o takim zawodzie kiedys? Na stronie https://papilioagency.com/blog-wpis/jak ... e-nauczyc/ poczytacie coś o pracy modelek i o pozowaniu do zdjęć

fryzjerkaaa5
Laik
Laik

Post autor: fryzjerkaaa5 » 24 sty 2018, 09:26

Jeżeli chodzi o wybielanie, to tylko naturalne sposoby, bardzo dobra jest soda oczyszczona z wodą utlenioną. Mega sposób, skuteczny i wypróbowany.

Chitoge
Mistrz
Mistrz

Post autor: Chitoge » 13 lut 2018, 11:03

Jak dla mnie to tutaj powinno się iść do dentysty, a nie robić to na własną rękę. Chcąc mieć piękny i zdrowy uśmiech trzeba się jednak postarać. Wiele osób też decyduje się na aparaty ortodontyczne ale to też tanie nie jest. To ile kosztuje aparat ortodontyczne zależy od kilku rzeczy, rodzaj aparatu, jego materiał... ale to wszystko powinno się omawiać z lekarzem, który dostosuje go do naszych potrzeb i możliwości.

Tymoteusz1
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Tymoteusz1 » 15 lut 2018, 10:21

Problemy prawie zawsze biorą się z tego, że ludzie nie dbają odpowiednio o swoje uzębienie. Aby tego uniknąć, po prostu rozpocznijcie cykliczne wizyty w dobrych gabinetach stomatologicznych. Ja na pewno mogę Wam wspomnieć o Bianco, z którego sam korzystam. Zajrzyjcie na http://bianco.eu.com/ i przekonajcie się, jakie efekty może dać Wam leczenie w ich gabinecie.

smerfetkablond
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: smerfetkablond » 15 lut 2018, 13:05

A polecacie strony, znajdę przepisy na naturalne pasty do zębów. Interesujecie się takimi tematami?

dobi
Amator
Amator

Post autor: dobi » 18 lut 2018, 13:56

ja chodze do dentysty regularnie, ostatnio wybielałam sobie zęby w klinice mediart clinic w Poznaniu. Teraz nie potrafię się nacieszyć widokiem,zresztą każdy jest zachwycony, teraz nie wstydze się uśmiechać :)

szaddannik
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: szaddannik » 28 lut 2018, 18:50

Chcąc mieć zadbany i piękny uśmiech, warto przede wszystkim odpowiednio dbac o zęby, Właśnie dlatego uważam, że każdy powinien stosować do ich mycia Szczoteczki elektryczne. Są one o wiele dokładniejsze i powodują mniej podrażnień, co przyczynia się do tego, że dzięki nim można łatwiej utrzymać zęby w lepszym stanie!

Tango3
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Tango3 » 10 mar 2018, 21:23

Ja własnie jestem w trakcie walki o piękny uśmiech. Kilka lat temu ułamałam sobie jedynkę podczas upadku z roweru Wtedy mój dentysta "na szybko" założył mi atrapę. Przez parę lat trzymała się nieźle ale ostatnio po prostu wyleciała... Nie pozostaje mi chyba nic innego jak zdecydowac się na implanty. Wiem, że można szybko wstawić implant w gabinecie doktor Świątkowskiej na krakowskim Podgórzu. Korzystał ktoś z Wa z jej usług?

uniata
Amator
Amator

Post autor: uniata » 18 kwie 2018, 08:16

Tak to niestety jest. Jak się zęby zaniedba, to później już tylko zostaje wstawianie implantów. Ale dla mnie to naprawdę ostateczność. Bardzo dbam o zęby, regularnie je myję, używam nitki dentystycznej, a także płynu do płukania jamy ustnej (mam swój ulubiony, o ten - https://www.listerine.pl/products/plyn- ... ie-mietowy - ma bardzo delikatny miętowy smak) i mam nadzieję, że jeszcze przez wiele lat nie będę musiała myśleć o wstawianiu implantów. Póki co mój dentysta (bo regularnie chodzę na wizyty kontrolne) jest bardzo zadowolony ze stanu moich zębów:)

asia3939
Stylista
Stylista

Post autor: asia3939 » 22 kwie 2018, 23:34

Bez pomocy dentysty na pewno nie będziemy mieli zadbanego, pięknego ani przede wszystkim zdrowego uśmiechu. Kontrola i profilaktyka są koniecznie. Przypomina mi o tym zawsze Pani dentysta w gabinecie Villa Dentica, w Krakowie, do którego cały czas chodzę.

Pamka25
Amator
Amator

Post autor: Pamka25 » 14 sie 2018, 11:36

To prawda, że regularne wizyty u dentysty są ważne ale nie zapominajcie też o codziennej pielęgnacji. Bardzo dobrze do czyszczenia zębów sprawdzają się szczoteczki soniczne. Ja nie byłam przekonana dopóki nie kupiłam swojej https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Ca ... JA-PL/2477 . Jest bardzo wygodna, lekka, ma 3 tryby i timer i bardzo dokładnie myje nawet trudno dostępne miejsca.

lee Yuu
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: lee Yuu » 17 sie 2018, 12:41

Mnie bedzie czekać najprawdopodobniej leczenie kanałowe zęba Dzieki leczeniu kanałowemu zeba nie będe musiała go usuwać. Zawsze uważałam e lepiej leczyc niz się pozbywać. Wydaje mi się że leczenie kanałowe zebów to o wiele lepsze rozwiazanie i warto je stosować póki nie jest za późno.

sabina1
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: sabina1 » 14 paź 2018, 21:18

Tutaj https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Go ... OWOSC/2645 jest ciekawy model. Używałam wcześniej zwykłej elektrycznej szczoteczki, ale średnio byłam z niej zadowolona. Seysso Gold Black czyści naprawdę dokładnie. Zęby są bielsze i czystsze. Mam problem z kamieniem, więc szukałam naprawdę szybkiej szczoteczki i się udało :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków