Strona 1 z 1

Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 07 gru 2018, 08:45
autor: Baby67
Witam,
macie już kupione prezenty na gwiazdkę dla Waszych dzieci? Co w tym roku dostaną? Ja tradycyjnie kupiłam dla nich wymarzone zabawki, ale oprócz tego zamówiłam na stronie listymikolaja.pl specjalny list od Mikołaja. Słyszeliście o tym? Jest to specjalny, elegancki list, w którym Mikołaj zwraca się bezpośrednio do dziecka. Super, że można coś takiego zamówić, sądzę, ze mój synek bardzo się z czegoś takiego ucieszy, bo jest jeszcze w takim wieku, że w Mikołaja wierzy :)

Re: Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 02 sty 2019, 06:53
autor: kate.gromada
może nie dla każdego to co otrzymałam jest wyjątkowe, ale dla mnie było i będzie:) otóż jestem świeżo po zakończeniu studiów fotograficznych i narzeczony połączył obronę ze świętami wspaniałym podarunkiem. Otóż otrzymałam na me gadżety plecak transportowy - kochany prawda? No to tyle prywaty i wracam do poszukiwań fryzjera na wesele, może polecacie kogoś z Wrocławia?

Re: Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 03 sty 2019, 13:06
autor: merri2
Niestety w tym roku takie zamieszanie z weselem że całkowicie nie mogłam się skupić na święta. Jednak okazało się że jest z tym więcej pracy niż myślałam. Na całe szczęście w ostatniej chwili wynajęłam dom weselny. A święta no cóż jeszcze je nadrobimy :D

Re: Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 11 sty 2019, 09:50
autor: exodus
Jeżeli chcesz coś wyjątkowego, to zainwestuj w jakieś doświadczenie, w coś co zapamięta na długo. Dla mnie wyjątkowym prezentem jest przejażdżka na torze wyścikowym jakimś sportowym autem z oferty https://devil-cars.pl ;)

Re: Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 09 mar 2019, 17:22
autor: edos
swietnie się to czyta, mam nadzieje ze będziemy mogli więcej cos popisac Akumulatory Radom

Re: Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 10 mar 2019, 00:10
autor: trainsol
Wyjątkowym prezentem, nie tylko na gwiazdkę, mogą być oryginalne japońskie noże kuchenne. Poza oszałamiającą wręcz ostrością charakteryzują się one też niebanalnym wyglądem. Takich noży nie chowa się do szuflady:) Szatkowanie, krojenie czy wykrawanie nożami japońskimi to prawdziwa przyjemność. Jeśli nie wiesz, jaki noż na prezent wybrać sugeruję zapoznać się z tym artykułem: https://hamono.pl/pl/blog/porady/noze-k ... kie-wybrac. Wyczerpująco opisuje on typy noży japońskich, a także znajdziesz w nim konkretne propozycje takich noży na prezent.

Re: Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 12 mar 2019, 17:26
autor: alutka90
Takim wyjątkowym prezentem dla mnie są wyroby z wełny owczej lub kaszmiru. Uwielbiam takie mięciutkie i cieplutkie kocyki, pledy czy narzuty. Uważam, że doskonale na prezent nadają się produkty z oferty https://wooldesign.pl/ . Ja byłabym zachwycona takim podarunkiem.

Re: Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 13 mar 2019, 19:06
autor: Strelka
Ja teraz zastanawiam się nad prezentem dla rodziców. Myślę że najlepszą opcją będzie kupno wspólnego prezentu. Ostatnio słyszałam że narzekaja na pogubioną zastawę stołową. Znalazłam już na stronie https://hefra.pl świetne propozycje sztućców. Myślę, że na prezent na taką okazje na pewno fajnie się sprawdzą.

Re: Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 16 mar 2019, 14:25
autor: wystrachana
Ja w tym roku planuję zmienić laptop na nowszy i wstępnie planuję taki model https://itnes.pl/notebooki-acer-travelm ... 0-pro.html Oczywiście jeszcze mam czas ale chyba to będzie ten chyba że coś polecicie innego? Sklep ma ogromny wybór więc ciężko coś wybrać.