Strona 1 z 1

Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 07 gru 2018, 08:45
autor: Baby67
Witam,
macie już kupione prezenty na gwiazdkę dla Waszych dzieci? Co w tym roku dostaną? Ja tradycyjnie kupiłam dla nich wymarzone zabawki, ale oprócz tego zamówiłam na stronie listymikolaja.pl specjalny list od Mikołaja. Słyszeliście o tym? Jest to specjalny, elegancki list, w którym Mikołaj zwraca się bezpośrednio do dziecka. Super, że można coś takiego zamówić, sądzę, ze mój synek bardzo się z czegoś takiego ucieszy, bo jest jeszcze w takim wieku, że w Mikołaja wierzy :)

Re: Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 02 sty 2019, 06:53
autor: kate.gromada
może nie dla każdego to co otrzymałam jest wyjątkowe, ale dla mnie było i będzie:) otóż jestem świeżo po zakończeniu studiów fotograficznych i narzeczony połączył obronę ze świętami wspaniałym podarunkiem. Otóż otrzymałam na me gadżety plecak transportowy - kochany prawda? No to tyle prywaty i wracam do poszukiwań fryzjera na wesele, może polecacie kogoś z Wrocławia?

Re: Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 03 sty 2019, 13:06
autor: merri2
Niestety w tym roku takie zamieszanie z weselem że całkowicie nie mogłam się skupić na święta. Jednak okazało się że jest z tym więcej pracy niż myślałam. Na całe szczęście w ostatniej chwili wynajęłam dom weselny. A święta no cóż jeszcze je nadrobimy :D

Re: Wyjątkowy prezent na gwiazdkę

: 11 sty 2019, 09:50
autor: exodus
Jeżeli chcesz coś wyjątkowego, to zainwestuj w jakieś doświadczenie, w coś co zapamięta na długo. Dla mnie wyjątkowym prezentem jest przejażdżka na torze wyścikowym jakimś sportowym autem z oferty https://devil-cars.pl ;)