Strona 1 z 1

Borelioza

: 21 gru 2017, 00:10
autor: dagavip
Wciąż niewiele osób niestety zdaje sobie sprawę, że nawet zimą można zostać ukąszonym przez kleszcza. Ukąszeń w żadnym wypadku nie należy lekceważyć i koniecznie trzeba się wtedy poddać testom w kierunku boreliozy. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj http://boreliozaonline.pl/rozpoznanie-boreliozy/ . Uważam, że o takich tematach powinno się rozmawiać.

Re: Borelioza

: 15 sty 2018, 15:28
autor: arnika
Czytałam, że to paskudna choroba, która w porę nie wykryta powoduje szereg objawów ubocznych... A początkowo przypomina zwykłą grypę - jej objawy to m.in. bóle mięsni czy gorączka. Najlepiej weryfikować ja poprzez badania typu borrelia igg . Ktoś coś o tym słyszał czy robił taką pogłębioną diagnostykę?

Re: Borelioza

: 11 lut 2018, 19:14
autor: Betty.Bob
To prawda, że czasami trudno odróżnić boreliozę od zwykłej grypy. Objawy obu chorób mogą być bardzo podobne. Ale takie objawy jak gorączka, stany zapalne czy bóle i obrzęki można w obu przypadkach starać się zwalczyć stosując zioła szwedzkie (https://evita.sklep.pl/pl/c/Ziola-szwedzkie/2222880). Od zawsze jestem zwolenniczką naturalnych metod leczenia i radzenia sobie z chorobami. Według mnie to znacznie bezpieczniejsze niż stosowanie garści tabletek przeciwbólowych czy antybiotyków.

Re: Borelioza

: 13 lut 2018, 11:07
autor: Chitoge
Jakoś średnio w to wierze, tak czy inaczej niezbędna byłaby konsultacja lekarska

Re: Borelioza

: 22 lut 2018, 11:08
autor: elabarbara
Kleszcze są bardzo niebezpieczne. W sumie nie zdawałam sobie z tego sprawy dopóki mnie nie ugryzł. Wystraszyłam się bo nie chciałam by mnie zaraził tą paskudną chorobą. Ale znalazłam przyrząd do usuwania kleszczy i preparaty https://kleszczolapki.pl/ mam nadzieje że są skuteczne,bo doszłam do wniosku że trzeba mieć zawsze przy sobie.

Re: Borelioza

: 02 kwie 2018, 22:06
autor: ZosiaJan
Borelioza to naprawdę nieprzyjemna choroba :( Ale da się ją leczyć ziołami i to z powodzeniem! Jak mnie dopadła ta choroba, to postanowiłam zamówić na https://www.magazyn-zdrowia.pl/borelioz ... 00369.html andrographis paniculata, czyli inaczej brodziuszkę wiechowatą :) Po kilku miesiącach regularnego picia tego naparu przestałam odczuwać dolegliwości związane z boreliozą :) Także jak dla mnie to zioło to absolutny hit!

Re: Borelioza

: 03 kwie 2018, 11:32
autor: martynusia222
W takich przypadkach trzeba być pod stałą opieką lekarza

Re: Borelioza

: 23 kwie 2018, 12:49
autor: asia3939
Cały czas trzeba pamiętać o tym, jaka to poważna i złośliwa choroba. Ludzie muszą mieć świadomość, że trzeba chronić siebie i dzieciaki przed kleszczami. Preparatów jest dużo i można je kupić w wielu miejscach, w różnych cenach. Jeśli martwicie się, że może jesteście zarażeni, to przeczytajcie sobie o więcej o boreliozie igm. Wiedza na pewno troszkę pomoże.

Re: Borelioza

: 26 kwie 2018, 21:40
autor: Partycja19
Zachęcam was również do zapoznania się z zagadnieniem boreliozy u dzieci https://chorobydzieci.pl/borelioza-u-dz ... ania-wrog/ - jak wiadomo ta odkleszczowa choroba potrafi zaatakować również najmłodszych - w naszych artykule dowiesz się co wtedy robić :)

Re: Borelioza

: 08 lip 2018, 19:49
autor: sabina1
Prawda jest taka, że boreliozę da się wyleczyć. Medycyna nie jest bezradna. Warto zdecydować się na leczenie naturalne. Na pewno tutaj https://biomedcomplex.pl znajdziecie szczegóły tego typu rozwiązania. Myślę, że warto spróbować.

Re: Borelioza

: 17 sie 2018, 17:23
autor: jjusti18
Każdy chyba już słyszał o podstawowych objawach i skutkach boreliozy. Dlatego nie warto ryzykować sobie w tej kwestii. Trzeba naprawdę uważać, żeby kleszcz nas nie ugryzł. W razie czego warto też mieć ze sobą balsam kojący po ukoszeniu https://muggasklep.pl/mugga-balsam-koja ... l-p-6.html . Jakby jakiś owad nas ugryzł to ten preparat doskonale się sprawdzi w niwelowaniu bólu jak i swędzenia.

Re: Borelioza

: 21 sie 2018, 11:07
autor: ballPi
Ciekawe rzeczy tutaj linkujecie, ale jak jest z rzetelnością tych informacji?

Re: Borelioza

: 26 wrz 2018, 20:08
autor: arielka
Może przeczytajcie sobie, jak wykryć boreliozę. Okazuje się, że to wcale nie jest takie prosty, jakby się mogło wydawać.

Re: Borelioza

: 04 paź 2018, 09:23
autor: Johnwick88
Prawda jest taka, że boreliozę da się wyleczyć.

gclub